notesy, albumy

notatnik.jpg

Notesy i albumyWybierając idealny notes oraz album skupiamy się na jego wizualnej części oraz zawartości. Czy posiada wystarczającą ilość miejsca na zaplanowanie dnia w pracy lub nadchodzących zajęć w szkole? Dla miłośników stylu vintage mamy notesy z postarzaną okładką, z ciekawą czcionką oraz kwiatowym wzorem. Taki notes to nie tylko cudowny towarzysz szkolnych dnia ale również powiernik dalekich podróży i codziennych myśli w formie pamiętnika. Dla poszukiwaczy eleganckich notatników mamy wersję w czerni i bieli, w kratkę lub pepitkę. Plannery z odpowiednimi rubrykami na codzienne zapiski planów i zadań do wykonania, a każde spotkanie wpisane w osobnej rubryce. Dla miłośników recyklingu mamy notesy z ekologicznego materiału, które dają nowe życie starym kawałkom papieru. Notesy to nie tylko ponowne wykorzystanie cennego papieru ale również przepiękny dodatek, który można podarować jako upominek dla bliskiej osoby ze szkoły lub pracy.

notatnik-1.jpg

Szybkie notatki na ważnym spotkaniu wykonać można w wygodnym notatniku na sprężynce. Na Pakamera.pl znajdziesz ogromny wybór kolorowych okładek zaczynając od zabawnych ilustracji aż po delikatne kwiatowe wzory. Marki prześcigają się w nowych wzorach systematycznie kusząc nas do zakupu nowego notatnika czy plannera jako idealnego asystenta codziennych obowiązków.

Wygodny notes to najlepsza odpowiedz na dobrze zaplanowany dzień w pracy. Codzienne zapiski pomogą uporządkować dzień i będą naszym dodatkowym dyskiem pamięci. Zapisane spotkania, numery telefonu czy ważne informacje niejednokrotnie uchronią nas od niezręcznej sytuacji. Odpowiednie planowanie to również droga do sukcesu nie tylko w pracy ale również w szkole czy w domowych obowiązkach lub podczas skrupulatnego prowadzenia budżetu. Czy każdy z Was posiada już swój ulubiony notatnik do zagospodarowania wolnym czasem? Jeśli jeszcze nie wybraliście odpowiedniego notesu zaglądajcie do polskich ilustratorów i marek, które w swojej ofercie posiadają przepiękne notatniki oraz plannery. Papier skradł nasze serca!

CZYTAJ W MAGAZYNIE
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek