kartki okolicznościowe

kartki-okoloicz.jpg

Kartki okolicznościowe

Nowoczesne formy składania życzeń, takie jak maile powoli wypierają tradycję, jaką jest wysyłanie pocztówek lub obdarowywanie bliskich osób kartkami okolicznościowymi. Naszym zdaniem warto jednak wrócić do korzeni, bo kartki okolicznościowe to naprawdę miłe podkreślenie ważnych wydarzeń. Dlatego nie rezygnujmy z tradycji i podarujmy kartki okolicznościowe z okazji ślubu, kartki z życzeniami na urodziny, imienin babci czy mamy czy na Dzień Babci i Dziadka. Kartka okolicznościowa stanowi miłą pamiątkę, która po latach może wywołać łezkę w oku, przypominając wyjątkowy dzień lub bliską nam osobę.

Jakie kartki okolicznościowe wybierać? Kupując kartkę okolicznościową stawiajmy na takie, które pasują do okazji. Po drugie, dobierajmy kartkę okolicznościową do osoby, dla której ma być przeznaczona. Na przykład, jeśli kupujemy kartkę okolicznościową dla miłośnika zwierząt, wybierzmy kartkę przedstawiającą pieski lub koty. Babcię, mamę czy inną ważną w naszym życiu kobietę z pewnością zachwyci kartka okolicznościowa ozdobiona kwiatami, a fana sztuki kartka okolicznościowa z autorską ilustracją. Poza tym warto wybierać kartki okolicznościowe wyjątkowe, niesztampowe, jedyne w swoim rodzaju. W ofercie kartek okolicznościowych tworzonych przez polskich projektantów znajdziemy kartki okolicznościowe na każdą okazję, a w ich bogatym wyborze z pewnością znajdziemy tą idealną pocztówkę lub kartkę okolicznościową.

kartki-okolicznosciowe.jpg

Z tradycji obdarowywania kartkami okolicznościowymi nie warto rezygnować. Podkreślajmy w ten sposób wyjątkowe okazje w życiu naszych bliskich i kupujmy kartki okolicznościowe z okazji ślubu, narodzin dziecka, osiemnastek czy okrągłych urodzin. Polscy projektanci swoje kartki okolicznościowe ozdabiają autorskimi grafikami, pięknymi ilustracjami, a nawet elementami 3D. Taka kartka okolicznościowa na pewno będzie miłą pamiątką i ucieszy bardziej niż wiadomość przesłana online. Może w tym roku wyślemy kartki z ciekawymi ilustracjami rodzinie i znajomym na Święta lub urodziny? Cudowny gest w postaci przesłania kartki okolicznościowej z pewnością zostanie miło odebrany oraz sprawi radość temu, kogo nią obdarujemy. Pocztówka czy kartka urodzinowa to niezwykła moc życzeń zapisanych na pięknych kawałku papieru.

Kartki okolicznościowe to świetny dodatek na dopełnienie idealnego prezentu dla bliskiej osoby. Kiedy zbliżają się Walentynki, święta Bożego narodzenia czy urodziny Mamy warto wybrać kolorowe kartki okolicznościowe w których wypiszemy najpiękniejsze urodzinowe życzenia. Kartka okolicznościowa to również pamiątka, którą łatwo schować do szuflady i za kilka lat wyjąć jako piękne wspomnienie minionych urodziny, świąt lub święta zakochanych. Poszukując najciekawszych kartek urodzinowych lub kartki na święta wybierz ilustracje od polskich grafików i artystów. Jakie wpisać życzenia na urodziny, Dzień Mamy lub Walentynki? Prosto z serca! Nie muszą to być rymowane wierszyki urodzinowe ale kilka ciepłych słów skierowanych dla bliskiej osoby wypisanych na kartce okolicznościowej na urodziny lub imieniny babci.

cena
Kolor
Filtruj
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu