Kartka na chrzest

img-kartka-na-chrzest.jpg

KARTKA NA CHRZEST

Polscy twórcy tworzą wyjątkowe kartki na różne okazje. Ręcznie robiona kartka z życzeniami, podarowana maleństwu z okazji Chrztu Świętego to doskonała pamiątka, po którą może ono sięgnąć po latach. Bardzo duży wybór kartek na chrzest oraz zaproszeń na chrzest znajdziecie na platformie Pakamera.pl. Jesteśmy przekonani, że znajdziecie wśród nich inspiracje oraz idealne kartki, które zachwycą was tak samo, jak nas. Kartka na chrzest wykonana metodą scrapbookingu, ozdobiona ręcznie malowaną ilustracją, kartka w formie exploding box - oryginalność i talent polskich projektantów sprawiają, że w dzisiejszych czasach możemy wybrać naprawdę nietuzinkowe kartki. Wyróżnia je ciekawy design, niepowtarzalność, estetyczne wykonanie i nowoczesna kolorystyka. Jeżeli kochacie przedmioty wyjątkowe, z duszą, ręcznie robione przez utalentowanych, polskich artystów, w ofercie kartek na chrzest od naszych rodzimych marek z pewnością znajdziecie coś idealnego.

img-kartki-na-chrzest-3.jpg

Nas niezmiennie zachwycają kartki na chrzest wykonane metodą scrapbookingu. Scrapbooking to sztuka ręcznego tworzenia i dekorowania albumów ze zdjęciami, zaproszeń czy kartek za pomocą kolorowego papieru, dekoracyjnych pieczątek, naklejek, farb itp. W efekcie otrzymujemy nietuzinkowe, bogato zdobione kartki, które zachwycają swoją oryginalnością. W ofercie polskich marek znajdziecie wyjątkową kartkę na chrzest stworzoną za pomocą tej metody i ozdobione typowymi motywami, takimi jak wózek dla dziecka, maleńkie stópki, gołębica, aniołek. Polscy artyści tworzą także kartki na chrzest z własnoręcznie malowanymi ilustracjami i oryginalnymi grafikami. Kartka na chrzest z reprodukcją ręcznie namalowanej akwareli będzie doskonałą pamiątką, a może być również ozdobą - oprawiona w ramkę pięknie udekoruje pokój malucha. 

Jeżeli planujecie podarować maleństwu w prezencie pieniądze, ciekawym pomysłem jest podarowanie dziecku kartki na chrzest w pudełku, zamiast w tradycyjnej kopercie. W środku znajdziecie miejsce na życzenia oraz kieszonkę na pieniądze. Wśród dużej oferty kolorów, wzorów i motywów z łatwością znajdziecie kartkę do chrztu dla dziewczynki lub dla chłopca. Naszą uwagę zwróciły kartki w postaci exploding box. Co to takiego? Exploding box to wyjątkowa pamiątka Chrztu Świętego w formie eksplodującego pudełka, które rozkłada swoje ścianki po zdjęciu wieczka. W środku znajdować się może jakiś ciekawy element 3D, na przykład słodka kołyska, która przymocowana jest na stałe. Kartka na chrzest exploding box będzie dla rodziców malucha prawdziwym zaskoczeniem, a samo maleństwo ucieszy się z tej oryginalnej zabawki.

W ofercie kartek na chrzest od polskich projektantów znajdziemy także ciekawe zaproszenia. Personalizowane zaproszenia na chrzest waszego maleństwa wyróżniają się oryginalnym designem i pięknym wykonaniem. Możecie wybrać wśród bardziej tradycyjnych propozycji, na przykład eleganckie, białe zaproszenia wykonane metodą scrapbookingu, lub coś bardziej nietypowego. Hitem stały się ostatnio zaproszenia na chrzest w stylu boho, ozdobione maleńkimi girlandami, wstążkami, zwierzątkami. Jeżeli organizujecie przyjęcie w ogrodzie lub starej stodole i stawiacie na naturalność w kwestii przybrania stołu i ozdób - takie zaproszenia będą dla waszych gości idealną zapowiedzią klimatu imprezy. Proste i eleganckie w formie będą zaproszenia na chrzest ozdobione zdjęciem maluszka - uniwersalny projekt i estetyka wykonania sprawią, że zaproszenia na chrzest ze zdjęciem to piękna pamiątka dla waszych bliskich.W ofercie polskich marek znajdziecie także kartki na chrzest oraz zaproszenia w minimalistycznym, skandynawskim stylu, które zachwycą miłośników tej estetyki. Proste wzory i geometryczne formy, a do tego w 100% handmade - idealne dla fanów rzeczy oryginalnych i niepowtarzalnych. Zaproszenia oraz kartki na chrzest z autorskimi ilustracjami oraz grafikami to kolejna propozycja polskich projektantów. Do tego ręcznie wypisane życzenia - taka kartka będzie dla malucha wspaniałą pamiątką, po którą z chęcią sięgnie po latach.


bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu