Chrzest - inne

inne-8261.jpg

CHRZEST

Jesteście w trakcie organizacji przyjęcia z okazji Chrztu Świętego waszego dziecka, a może szukacie prezentu dla maluszka? Świetnie trafiliście! Na platformie Pakamera.pl odnajdziecie wyjątkowe dodatki, dekoracje, pomysły na prezent i inne akcesoria, które przydadzą się w tym szczególnym dniu.
Co podarować maluchowi z okazji chrzcin? Naszym zdaniem tak wyjątkowa okazja wymaga, aby prezent mógł stać się pamiątką, po którą maluch sięgnie po latach. zamiast pieniędzy podarujcie mu więc na przykład album na zdjęcia, do którego rodzice dziecka będą mogli włożyć zdjęcia z chrztu. W ofercie albumów od polskich projektantów znajdziecie personalizowane albumy na chrzest, które na pewno was zachwycą. Ręcznie robiony, z najwyższej jakości papieru album na chrzest to klasyczny prezent, który nigdy nie wyjdzie z mody. Dobrym pomysłem będzie też podarowanie maluszkowi i jego rodzicom metryczki w formie plakatu. Personalizowane obrazki świetnie nadają się na prezent z okazji chrztu i stanowią miłą pamiątkę.

inne-6692.jpg

Wśród akcesoriów i innych dodatków na chrzest odnajdziemy także upominki dla gości. Podziękowanie im za obecność w tym szczególnym dniu jest w dobrym tonie, a polskie marki tworzą nietuzinkowe prezenty dla gości na chrzest, które na pewno ich zaskoczą. Dobrym pomysłem będzie obdarowanie gości maleńkimi magnesikami lub figurkami ozdobionymi motywami typowo kojarzącymi się z Chrztem Świętym. To świetny sposób na to, aby pokazać swoim bliskim, jak wiele dla nas znaczą. 

Polskie marki tworzą również przedmioty, których nie może zabraknąć w czasie samej ceremonii Chrztu. W ich ofercie znajdziecie na przykład personalizowane białe szatki, na których wyhaftować można imię i datę uroczystości. Do obowiązków ojca chrzestnego należy zakupienie świecy. Aby prezentowała się ona elegancko, warto przybrać ją w specjalną profitkę. Wiele marek dostępnych na naszej platformie oferuje komplety szatek oraz świec do chrztu, dzięki czemu cały zestaw będzie prezentował się bardzo elegancko. Nasze marki tworzą również ubranka oraz dodatki do chrztu dla maluszków.
 

cena
Kolor
Filtruj
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu