kalendarze, plannery

notesy.jpg

Kalendarze i plannery

Kalendarze i plannery są świetnymi towarzyszami, które mogą pomóc nam w organizowaniu codzienności. W ofercie polskich marek znajdziemy duży wybór kalendarzy i plannerów, wśród których każdy znajdzie taki, który będzie spełniał jego oczekiwania. Wybierając kalendarz lub planner należy zastanowić się nad swoimi potrzebami. Czy wygodniejszy będzie dla nas kalendarz, który powiesimy na ścianie albo lodówce, czy może planner w formie wygodnego zeszytu? Potrzebujemy kalendarza lub plannera dziennego, tygodniowego czy miesięcznego? Każdy z tych kalendarzy i plannerów ma inne funkcje i w inny sposób pomaga organizować czas. Planner dzienny pozwala zaplanować dzień godzina po godzinie. Będzie idealny dla osób zapracowanych, a także dla rodzin z dziećmi w wieku szkolnym. Planner tygodniowy pomoże nam zorganizować tydzień, a w miesięcznym zaznaczymy plany i ważne wydarzenia, takie jak imieniny teściowej czy wizytę u dentysty. Z kalendarzem lub plannerem już nigdy nie zapomnicie o tak ważnych datach jak urodziny przyjaciela, rocznica ślubu czy ważne spotkanie biznesowe. Planner to podstawa porannych aktywności.

planner.jpg

W ofercie kalendarzy i plannerów od polskich marek znajdziemy również oryginalne notesy „do zadań specjalnych”. Wśród nich na przykład planner ślubny, który pomoże zorganizować ten piękny dzień i dopiąć wszystko na ostatni guzik. W takim kalendarzu i plannerze znajdziemy między innymi miejsce na plan budżetowy, listę gości, plan dnia i inne niezbędne elementy. W dodatku, ślubne kalendarze i plannery są nie tylko bardzo praktyczne, ale też piękne i na pewno uprzyjemnią czas ślubnych przygotowań. Polskie marki tworzą także rodzinne kalendarze i plannery, które umożliwią nanoszenie wydarzeń związanych z życiem domowym i szkolnym. W takim kalendarzu i plannerze możemy zaznaczyć na przykład klasówki, wywiadówki lub też szkolne bale.

Wszystkie kalendarze plannery wyróżniają się niebanalnym designem i jakością wykonania. Oryginalne, unikatowe kalendarze i plannery ułatwią planowanie czasu oraz będą pięknie prezentować się w domu lub w torebce. Kalendarze i plannery są także świetnym pomysłem na prezent, który ucieszy nie tylko miłośnika organizacji.  Taki upominek dla bliskiej osoby można sprezentować nie tylko na początku roku jako prezent pod choinkę ale również jako prezent na urodziny. Planner pomocny w organizacji czasu w pracy czy codziennym planowaniu spotkań można rozpocząć prowadzić w każdym miesiącu. Nowy planner z czystymi kartkami to świetny pomysł na motywację na zaplanowanie nowych zajęć w tygodniu lub weekendowych spotkań z dawno niewidzianymi przyjaciółmi. Kolorowy planner ułatwi każdemu zaplanować dzień i będzie pomocną pamięcią podręczną. W końcu nie wszystko można trzymać zapisane w telefonie czy na laptopie. Papier nadal jest pożądanym nośnikiem, a plannera nie można tak łatwo zastąpić elektronicznym nośnikiem. Wybierając odpowiedni planner postaw na taki format, który będzie codziennym towarzyszem wielu spotkań i wieczornych planów na kolejne dni. Kolorowe planner z ciekawą ilustracją od polskich projektantów i grafików kuszą wizualnie i skutecznie zachęcają do codziennego planowania czasu w notatniku.

cena
Kolor
Filtruj
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu