Ślub - stemple

stemple-slubne-personalizowane-2.jpg

Stemple ślubne

Wielkimi krokami zbliża się wasz wielki dzień? Moment powiedzenia sobie „tak” warto uczcić oryginalnymi akcentami i postawić na niepowtarzalne dodatki. Ślubne stemple to ciekawy gadżet, który możecie wykorzystać na wiele sposobów. Ślubne stemple oraz inne ślubne akcesoria od polskich projektantów znajdziecie na platformie Pakamera.pl. Dzięki ślubnym stemplom dzień waszego ślubu może być jeszcze bardziej wyjątkowy! Ponadto, ślubne stemple będą piękną pamiątką, po którą z chęcią sięgniecie po latach wspólnego życia.

Jak wykorzystać ślubne stemple? Ślubnym stemplem możecie na przykład oznaczyć ślubną papeterię oraz korespondencje. Ślubnymi stemplami ozdobicie gotowe, albo wykonacie własne, niepowtarzalne zaproszenia. W ofercie polskich projektantów znajdziecie ślubne stemple, które można personalizować. Wasz wyjątkowe ślubne stemple mogą być personalizowane waszymi imionami, datą ślubu oraz hasłem, które podkreśli wyjątkowość sytuacji.

stemple-slubne-personalizowane-1.jpg

Ślubne stemple pomogą wam wykonać i ozdobić ślubne dekoracje weselne czy zaproszenia ślubne dla bliskich i rodziny. Wystarczy postemplować nimi winietki, ślubne menu i inne papierowe elementy, którymi udekorujecie stoły oraz salę weselną. Ślubne stemple udekorują i spersonalizują słodki stół. Możecie wykorzystać ślubne stemple również do wykonania uroczych, personalizowanych weselnych zawieszek. Zawieszki ozdobione ślubnymi stemplami użyjecie do dekoracji butelek alkoholu lub drobnych prezentów dla gości. Niepowtarzalne ozdoby w postaci dekoracji wykonanych za pomocą ślubnych stempli na pewno zachwycą weselnych gości. Ślubnymi stemplami możecie także obdarować swoich gości, na przykład rodziców państwa młodych. Spersonalizowane stemple na długo pozostaną pamiątka po weselu ukochanych dzieci.

Ślubne stemple to też pomysł na oryginalny upominek dla młodej pary, który możecie wręczyć zamiast wina czy tradycyjnych kwiatów. Oryginalny prezent w postaci ślubnego stempla na pewno zachwyci młodą parę, a po latach będzie wspaniałą pamiątką, która przypomni tę wyjątkową chwilę. Niepowtarzalny prezent w postaci ślubnego stempla to strzał w dziesiątkę, który zachwyci wszystkich miłośników rękodzieła i nie tylko. Wybierz ślubny stempel ze spersonalizowanymi podpisami stawiając na ciekawą dedykację lub imienia zakochanych plus datę ich ślubu. Taki upominek pozostanie na długo z młodą parą, a stempel ślubny może przydać się do oznaczania otrzymanych książek jako podarunki weselne. Taki pomysł na prezent na ślub dla przyjaciół lub znajomych to świetna alternatywa dla klasycznych kwiatów.

CZYTAJ W MAGAZYNIE
cena
Kolor
Filtruj
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu