- Nowa markaJYOCO
Nowa markaJYOCOZobacz -
Wazonyciesz się kwiatami
Wazonyciesz się kwiatami Zobacz - Kocykna piknik
Kocykna piknikZobacz -
Postaw na upcyclingZostań Rags Queen
Postaw na upcyclingZostań Rags QueenZobacz -
Polski obiadbrelok dla zgrywusa
Polski obiadbrelok dla zgrywusaZobacz
Uro❜21 sale11.06 - 01.07Zobacz- Czapkaw stylu Carrie Bradshaw
Czapka w stylu Carrie BradshawZobacz - NowościJira Ceramics
Nowości Jira CeramicsZobacz - Sukienkina różne okazje
Sukienki na różne okazjeZobacz - Nowa markaalepracownia
Nowa markaalepracowniaZobacz
-
Nowa marka JYOCO -
Wazony ciesz się kwiatami -
Kocyk na piknik -
Postaw na upcycling Zostań Rags Queen -
Polski obiad brelok dla zgrywusa -
Uro❜21 sale 11.06 - 01.07 -
Czapka w stylu Carrie Bradshaw -
Nowości Jira Ceramics -
Sukienki na różne okazje -
Nowa marka alepracownia
Polskie marki - handmade, który pokochasz
Opinie o Pakamera.pl (53 396)
Klienci kochają Pakamerę za to, że można tu znaleźć rzeczy hand made nigdzie indziej niedostępne - wyjątkowe, robione z sercem przez polskich projektantów. Często piszecie, że produkty na żywo wyglądają jeszcze piękniej niż na zdjęciach i że każdy z nich ma swój własny, niepowtarzalny charakter. Doceniacie też spokój podczas zakupów i to, że paczki docierają szybko i bez niespodzianek. Dziękujemy, że jesteście z nami - Wasze opinie to dla nas największa nagroda!
Wszystkie opinie są potwierdzone zakupem
-
Cudowny 😍😍😍BEBeata dzisiaj
-
Polecam 100%😊😊😊MOMonika dzisiaj
-
PIĘKNA I CIEKAWA TOREBKA❤️
Ewa dzisiaj -
Polecam,produkt pięknie wykonany👍IZIzabela dzisiaj
-
Bardzo dziękuję 🥰 wszystko dotarło w całości , świetnie i przepięknie zapakowane. Szklanki cudne. Obsługa bardzo miła i pomocna. Polecam
Agnieszka dzisiaj -
jak zawsze, piekne wykonanie i 300% zadowolenia 😊 BARDZO DZIEKUJE!❤️ELEla dzisiaj
-
Piękny.MAMagdalena dzisiaj
-
❤️właśnie do mnie dotarł,jest śliczny, mam nadzieję że będzie mi dlugo służył bo to prezent z okazji rocznicy,kolorowy i bardzo delikatny,w sam raz na lato Bardzo dziękuję, serdecznie pozdrawiam. Aldona Lechowicz 🤩ALAldona dzisiaj
-
Zakup trafiony, zgodny z ofertą.Naszyjnik starannie wykonany, ładny.
Marcin dzisiaj -
Nausznica śliczna, solenizantka bardzo zadowolona. Oksydowany wzór piękny 🤩HEHenryka dzisiaj
-
Kolczyki super, starannie wykonane. Dziękuję 😊SYSylwia dzisiaj
-
❤️🥰 Cóż mogę więcej dodać, prawdziwe cudo. I mój wymarzony największy skarb. Dziękuję za spełnienie marzenia.ZUZuzanna dzisiaj
-
Piękne to bardzo❤️
Patrycja dzisiaj -
Przepiękne bukiety, cudne kolory, bardzo starannie wykonane. Szczerze polecam ❤️KAKatarzyna dzisiaj
-
fajnie, komunikatywnie i przed czasem (prosiłam). zakup ładny. polecamKAKatarzyna dzisiaj
-
Fantastycznie wykonana kartka ślubna, kartka 3D. Estetycznie,zgodnie z moimi wskazówkami. Również przesyłka z tą ważną dla mnie Rzeczą przyszła w stanie idealnym. Polecam i jeszcze raz dziękuję 👍JOJoanna dzisiaj
-
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Cudo!KAKarina wczoraj
-
❤️Przecudna bransoletka! Spełnia moje wszystkie oczekiwania. Lekka i wyrazista, na każdą okazję. Więc... musiałam kupić jeszcze kolczyki. Uwielbiam byrsztyn i ten jest bardzo piękny - radosny!
Katarzyna wczoraj -
Piękny wianek, efektowny i skromny jednocześnie, w punkt 👌 Nie jest go ani za dużo ani za mało, ma równomierny rozkład kwiatów podobnej wielkości na całej jego długości nie stwarzając przy tym dysproporcji, wygląda jak ze świeżych kwiatów, idealny na ślub 🏆 Cieszę się że znalazłam go po długim okresie poszukiwań. Idealnie pasuje do mojej koronkowej sukienki boho. Dopełnia całą stylizację wpasowując się w naturalny i romantyczny styl 🫶
Natalia wczoraj -
Córka zachwycona
Magdalena w tym tygodniu - Zobacz wszystkie


Jak się ubrać do klubu? Pomysły na imprezowy look
Zestaw kolczyki i naszyjnik - dlaczego warto postawić na komplet?
Jaki dywan wybrać do salonu? Inspiracje i porady
Sukienka na poprawiny dla gościa - jak wybrać idealny fason?
Jak olejować włosy krok po kroku? Praktyczny poradnik