broszki

broszki.jpg

BROSZKA

Broszka to niezwykle klasyczna oraz wysublimowana biżuteria, którą najczęściej podkradamy od mamy i babci. Te niezwykłe ozdoby nierzadko stanowią świetny dodatek, ale również mogą być rodzinną pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Chodź broszki mogą nam się kojarzyć tylko ze stylem vintage, nie można zapomnieć, że obecnie są w wielu ciekawych kolorach i nowoczesnych kształtach.

MODNA BROSZKA

Srebrna broszka to perfekcyjny dodatek na lato, który urozmaici stylizacje. Idealnie dopasowana zarówno do zwiewnej sukienki, słomkowego kapelusza jak również do apaszki. Alternatywa na zimowe dni jest zmiana płaszcza przez dodanie broszki kokardy, jeden czarny klasyczny płaszcz można zmienić na kilka sposobów dzięki błyszczącym broszkom lub nowoczesnych przypinkom. Na jesienne chłody warto dołączyć srebrne klasyczne broszki w kształcie liści monstery lub kaktusa dopasowane do szarego sweterka.

broszki-1.jpg

Elegancka broszka to piękny dodatek dla przyszłej Panny Młodej, można dopasować ją do klasycznej sukni ślubnej, wpiąć we włosy lub dołączyć do ciepłego jedwabnego szalu. To dobry dodatek który w każdej chwili może poratować Pannę Młoda przy upięciu sukni lub długiego welonu. A jeśli nie na ślub to może jako niebanalny upominek ślubny. Dla młodszych wielbicieli stylowych dodatków mamy ciekawą alternatywę w postaci drewnianej broszki w kształcie lisa, dinozaura lub wieloryba. Coś ciekawego dla chłopców jako przypinka do szkolnego plecaka lub dla małych księżniczek w formie kołowej przypinki do dziewczęcej, małej torebki. W Pakamerze znajdziemy wiele przypinek, które spodobają się również osobom ceniącym luźniejszy, sportowy styl. Przypinek nie powstydzą się także panowie, którzy dumnie naszą dodatki w kształcie wąsów bądź kaset magnetofonowych. Broszki to również świetna propozycja dla najmłodszych, nic tak nie doda uroku dziecięcej sukience jak przypięta do niej broszka, np. w kształcie kwiatka, serca lub motyla. Sukienka dla dziewczynki możne zmienić całkowicie styl dzięki luźnym dodatkom i kolorowym przypinkom. Zobaczcie jak wiele rodzajów broszek skrywa Pakamera!

cena
Kolor
Filtruj
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu