pojemniki kuchenne

pojemniki-kuchenne.jpg

POJEMNIKI KUCHENNE

Przechowywanie w domu niejednemu z nas nastręcza trudności. Aby łatwiej zapanować nad chaosem, warto zainwestować w praktyczne pojemniki kuchenne. Na platformie Pakamera.pl znajdziecie duży wybór pojemników kuchennych od polskich projektantów, które ułatwią wam organizację, przy okazji stając się prawdziwą ozdobą wnętrza. 

Co warto przechowywać w kuchennych pojemnikach?

Przede wszystkim produkty sypkie, takie jak mąki, kasze, ryż, makarony. Pojemnik na mąkę czy kaszę pomoże uchronić się przed molami spożywczymi. W tym przypadku należy zwrócić szczególną uwagę na zamknięcie, które powinno być szczelne, aby produkty jak najdłużej zachowały swoją świeżość i przydatność do spożycia. Do przechowywania sypkich produktów warto wybrać kuchenne pojemniki wykonane z porcelany lub szkła, na przykład w formie wygodnych słoików. 

pojemiki-kuchenne-1.jpg

Polskie marki tworzą estetyczne pudełka i lunchboxy, które możecie zabrać do szkoły lub pracy. Jeżeli cały dzień spędzacie w biegu, pojemnik na kanapki może stać się waszym najlepszym przyjacielem. Aby żywność jak najdłużej zachowywała świeżość, warto również zadbać o przechowywanie w lodówce. Szczególnie pomocny może okazać się pojemnik na wędlinę czy pojemnik na ser. Przechowywanie ich w szklanych lub plastikowych pojemnikach przy okazji eliminuje przykre, lodówkowe zapachy. Niezastąpionym kuchennym dodatkiem jest też chlebak. Na Pakamera.pl znajdziecie designerskie chlebaki, które będą świetnie prezentować się w waszej kuchni.

Polskie marki produkują piękne kuchenne pojemniki, które z powodzeniem staną się ozdobą każdej kuchni. Wystarczy postawić w niej śliczny, porcelanowy pojemnik kuchenny na ciasteczka w formie słoja lub puszki. Ciekawą dekorację uzyskacie też wybierając pojemniki na kawę, herbatę i cukier. Komplet idealnie pasujących do siebie pudełek lub puszek świetnie prezentuje się w każdej kuchni. Na Pakamera.pl znajdziecie też pudełka na herbatę, które mogą być świetnym pomysłem na prezent dla amatora herbaty. Cukiernica i mlecznik to z kolei pojemniki, których nie może zabraknąć w żadnym domu i przydadzą się zwłaszcza wtedy, gdy akurat wpadną do was goście

CZYTAJ W MAGAZYNIE
cena
Kolor
Filtruj
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu