kartki, zaproszenia na chrzest


kartki-zaproszenia-9237.jpgKARTKI, ZAPROSZENIA NA CHRZEST

W ofercie polskich projektantów na Pakamera.pl można odnaleźć kartkę, zaproszenie, winietkę i inne papierowe akcesoria, które przydadzą się przy organizacji różnego rodzaju przyjęć i imprez. Znajdziecie tu między innymi kartkę i zaproszenie na Chrzest Święty. Spośród wielu motywów i wzorów bez trudu znajdziecie takie, które was zachwycą. Ręcznie robione czy też ozdobione autorskimi ilustracjami naszych rodzimych artystów, kartka i zaproszenia na Chrzest, przypadną do gustu zarówno rodzicom, jak i gościom i będą piękną pamiątką z tego wyjątkowego dnia.
Chrzest Święty jest niezwykle ważnym dniem w życiu każdej rodziny. Aby był on naprawdę szczególny i niezapomniany, warto zadbać o jego odpowiednią oprawę. Zapraszając gości na Chrzest, wybierzmy nietuzinkowe zaproszenia od polskich projektantów.
Takie zaproszenia są świetną i oryginalną alternatywą dla zaproszeń, które można znaleźć w zwykłych sklepach papierniczych i popularnych sieciówkach. Zaproszenia dostępne na Pakamera.pl są nie tylko piękne i wyjątkowe, ale też tworzone z troską o najmniejszy szczegół, co szczególnie docenią miłośnicy produktów jedynych w swoim rodzaju. Znajdziecie wśród nich na przykład ręcznie malowane zaproszenie na Chrzest. Wśród wielu wzorów i motywów z pewnością wybierzecie takie, które was zachwycą i podkreślą klimat waszego przyjęcia. Jeżeli zdecydowaliście się wyprawić przyjęcie z okazji Chrztu w określonym stylu, to dobry patent na to, by przygotować swoich gości dając im niewielką zapowiedź tego, co ich czeka. 

kartki-zaproszenia-9385.jpgZaproszenie na Chrzest boho powinny nawiązywać do natury. Ten artystyczny styl uwielbia polne kwiaty, dzikie rośliny, zioła, a także zwierzęta. Doskonale pasuje tutaj zielony eukaliptus, rozmaryn, paproć. Jeżeli wasze przyjęcie odbędzie się w ogrodzie, na łonie natury, i marzycie o tym, aby było właśnie w stylu boho, na Pakamera.pl bez trudu znajdziecie idealnie pasujące zaproszenia i inne dodatki, takie jak winietki, karty menu, girlandy czy też zawieszki w stylu boho, którymi udekorujecie drobne upominki dla swoich gości. Jeżeli wolicie bardziej eleganckie klimaty, a chrzciny wyprawiacie w wystawnym stylu glamour, postawcie na zaproszenia i dodatki, które podkreślą charakter imprezy. Zaproszenia glamour to przede wszystkim mieniące się kryształki, koronki i błyszczące elementy. Zaproszenia na chrzest glamour i inne papierowe dodatki mogą też być wykonane w technice 3D. W ofercie polskich projektantów na pewno znajdziecie odpowiednie zaproszenia, które doskonale podkreślą charakter waszego przyjęcia. 

W ofercie zaproszeń od polskich projektantów znajdziecie zaproszenia personalizowane. Personalizowane zaproszenie na chrzest uzupełniane są na zamówienie poprzez wpisanie odpowiednią techniką imion i nazwisk gości, imienia dziecka, a także treści samego zaproszenia. Ciekawostką i zaskoczeniem dla waszych bliskich na pewno okażą się zaproszenia na chrzest ze zdjęciem maluszka. Wybierając taki sposób zaproszenia swoich gości, na pewno sprawicie im niespodziankę, a zarazem miłą pamiątkę. 

Na Pakamera.pl wybierzecie kartki na chrzest. Wśród wielu propozycji łatwo jest znaleźć takie, które wpasują się w klimat wyprawianego przyjęcia i podbiją serca rodziców maluszka. Wyjątkowa kartka z życzeniami od polskiego projektanta będzie dla dziecka wspaniałą pamiątką, którą rodzice przekażą mu latach. Możecie wybrać bardziej tradycyjne kartki na chrzest, na przykład w postaci eleganckiej, otwieranej kartki ozdobionej metodą scrapbookingu. Alternatywą dla tradycyjnych kartek mogą być kartki z życzeniami na chrzest z autorskimi ilustracjami naszych rodzimych artystów. Kartki projektowane przez polskich ilustratorów będą niepowtarzalnym dodatkiem do prezentu dla maleństwa albo idealnym prezentem samym w sobie. Niektóre wzory i motywy naprawdę zaskakują, a kartki z autorskimi ilustracjami rodzice malucha mogą spokojnie wykorzystać jako dekorację dziecięcego pokoju - wystarczy oprawić je w ramkę i powiesić na ścianie. Znajdziecie je oczywiście na Pakamera.pl.

cena
Kolor
Filtruj
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu