zaproszenia, kartki na ślub

zaproszenia-slubne-1.jpg

Ślub Zaproszenia Kartki

Wielkimi krokami zbliża się wasz wielki dzień? Organizacja ślubu to nie lada wyzwanie. Aby wszystko wypadło idealnie, musimy odpowiednio wcześnie zacząć przygotowania do ceremonii oraz wesela. Większość par młodych marzy o tym, aby ich ślubna ceremonia oraz przyjęcie były wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju i niezapomniane. W tym dniu ważne jest wszystko – od ślubnej sukni i weselnej sali, po papeterię, dekoracje i menu. Jednym z niezwykle ważnych elementów udanej organizacji są zaproszenia ślubne. Szukając idealnych ślubnych zaproszeń koniecznie zapoznajmy się z ofertą zaproszeń od polskich projektantów. Wybierając oryginalne zaproszenia ślubne od polskich marek możemy mieć pewność, że wręczymy swoim gościom coś szczególnego, czego nie będzie mieć żadna inna para. To doskonały powód, aby swoje zaproszenia ślubne kupić właśnie u polskich projektantów.

Jakie zaproszenia ślubne wybrać? Najpierw zastanówmy się nad modną ostatnio kwestią ślubnego motywu. Ślubny motyw dobierajmy przede wszystkim do miejsca, w którym ma odbyć się nasze przyjęcie oraz do własnych upodobań. Na topie są ostatnio zwłaszcza wszelkie motywy roślinne, kwiatowe, ale nie zapominajmy też o ponadczasowym motywie czerwonego serca. Dzięki ślubnemu motywowi dzień naszego ślubu będzie jeszcze bardziej romantyczny. Warto, aby zaproszenia nawiązywały do ślubnego motywu. Do kompletu do ślubnych zaproszeń wybierzmy wówczas także pozostałe dodatki ślubne, takie jak zawieszki, winietki, menu, karteczki na stół, mapki, plany stołów itp. W ofercie polskich projektantów bez trudu zamówimy zaproszenia ślubne razem z pozostałymi, ślubnymi dodatkami. Spójne zaproszenia i dodatki zachwycą waszych gości.

zaproszenia-slubne.jpg

Polskie marki tworzą najpiękniejsze ślubne zaproszenia i dodatki. Bardzo modne motywy roślinne i kwiatowe prezentują się niezwykle elegancko i pasują właściwie do każdego typu ceremonii i przyjęcia. Jeżeli lubicie ponadczasową elegancję, zapewne zakochacie się w ślubnych zaproszeniach ozdobionych romantyczną koronką i ażurowymi wzorami. Pary, które na co dzień stawiają na oryginalność i niebanalne rozwiązania, znajdą w ofercie polskich projektantów nietuzinkowe wzory zaproszeń ślubnych. Wrażenie na waszych gościach niewątpliwie zrobią zaproszenia ślubne wykonane z prawdziwego, ręcznie czerpanego papieru. Takie zaproszenia to klasyka sama w sobie. Zaskakującym elementem ślubnych zaproszeń mogą być ozdoby wykonane z drewna. Miłośników sztuki zachwycą z kolei zaproszenia ślubne, które zdobią autorskie grafiki i ilustracje polskich projektantów. Tak wyjątkowe zaproszenia ślubne są absolutnie niepowtarzalne. Polskie marki tworzą zaproszenia ślubne z myślą zarówno o tradycjonalistach, jak i o tych parach młodych, które lubią zaskakiwać. Znajdziecie w ich ofercie zaproszenia w klasycznych, stonowanych, pastelowych kolorach, oraz te bardziej żywe, ozdobione na przykład piękną czerwienią czy fioletem. Wybierając ślubne zaproszenia nie zapominajmy również o kopertach. Warto zdecydować się na takie, które uzupełniają estetycznie do ślubnych zaproszeń.

W ofercie polskich projektantów znajdziecie także ślubne kartki z życzeniami. Choć tradycyjne składanie życzeń ustępuje powoli miejsca bardziej nowoczesnym metodom, to naszym zdaniem warto pozostać przy klasyce. Nawet jeżeli nie możecie uczestniczyć w uroczystości osobiście, nie wysyłajcie SMSa. Aby pokazać młodej parze, że pomimo nieobecności, bardzo wam na niej zależy, wyślijcie im ślubną kartkę z życzeniami pocztą. Taki sposób składania życzeń jest elegancki i z pewnością zostanie dobrze odebrany przez nowożeńców. Polscy projektanci tworzą naprawdę niezwykłe ślubne kartki z życzeniami, wśród których z pewnością znajdziecie ideał. W końcu elektroniczne formy składania życzeń nigdy nie zastąpią tych prawdziwych, pisanych ręcznie. Zamiast kupować ślubne kartki z życzeniami w kiosku albo sklepie, wybierzcie kartki ślubne tworzone przez polskich projektantów. Takie kartki ślubne są jedyne w swoim rodzaju, a znalezione w skrzynce pocztowej, z pewnością sprawią radość waszym bliskim. 

CZYTAJ W MAGAZYNIE
cena
Kolor
Filtruj
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu