Idealny planner na wrzesień

Kończy się lato, a razem z nim beztroska. Powoli wracamy do pracy i codziennych obowiązków. Aby sprostać wyzwaniom dnia codziennego często potrzebny jest dobry plan i odpowiednie narzędzie do planowania. Stawiamy na papier! Na rynku znajdziecie ogromny wybór notesów, notatników, kalendarzy i plannerów a my podpowiadamy, jak znaleźć ten idealny.

Dzienny, tygodniowy czy miesięczny?
Wybierając idealne plannery powinniście zastanowić się jaki system planowania będzie dla was najlepszy i czego tak naprawdę potrzebujecie. Czy będziecie panować każdy dzień po kolei, tygodniowo czy miesięcznie z góry?

Planner dzienny to notes, który pomoże wam uporządkować i ogarnąć dzień. Znajdziecie w nim plan dnia, listę zadań, miejsce na posiłki, ćwiczenia i notatki. Planner dzienny od marki Planowanie Podstawa Sukcesu to luźno opracowany terminarz, który wypełnia się strona po stronie. Idealnie sprawdzi się dla studenta, managera czy kobiety w ciąży.

W zeszytowym plannerze tygodniowym od marki OgarniamSie jeden tydzień znajduje się na dwóch stronach. Na nagłówkach z dniami tygodnia możesz wpisać datę, najważniejsze zadanie danego dnia czy informacje o ważnych wydarzeniach. Dodatkowo znajdziesz tutaj pole na priorytety tygodniowe oraz listę zadań. To idealny planner na przykład dla nauczyciela języków lub instruktora jogi, który pomoże ci zmierzyć się z zawodowymi obowiązkami.

Planner miesięczny to idealny wybór dla osób, które nie potrzebują planować dnia godzina po godzinie. W plannerze miesięczny „Summer vibes” od Voska Studio znajdziesz pola do wpisywania notatek: LISTA SPRAW, WAŻNE oraz ZAKUPY. Postaw go na biurku, a nie zapomnisz o imieninach teściowej ani o wizycie u dentysty.

Pomocnik każdej mamy
Która z mam nie chciałaby wszystkich domowo-rodzinnych spraw mieć w jednym miejscu? Najlepiej w torebce? MaMy Kalendarz to prawdziwe rodzinne centrum dowodzenia. Znajdziesz w nim wszystko, co ważne: bieżące plany, ważne rocznice, daty urodzin, wizyty lekarskie i odrywane listy zakupów. Kalendarz ma także specjalna kieszonkę rachunki, paragony, skierowania – słowem wszystko, co może się zgubić. Dodatkowo znajdziesz w nim mnóstwo porad dotyczących świadomego macierzyństwa.

Dla panny młodej
Każdy, kto organizował wesele wie jak ciężko poradzić sobie z natłokiem przedślubnych zadań. Do mnóstwa obowiązków i rzeczy do załatwienia dochodzi jeszcze ogromny stres. Jak to wszystko zaplanować i nie zwariować? Z pomocą przyjdzie ci ślubny planner od Make My Day, w którym znajdziesz wszystko: plan dnia ślubu, plan budżetowy, listę ważnych wydarzeń dat, listę kontaktów, listę gości, niezbędnych zakupów i utworów muzycznych, miejsce na inspiracje i notatki. W dodatku ma piękną okładkę!

Szkolny
Kalendarz szkolny ułatwi zorganizowanie roku szkolnego. Można w nim zaznaczyć wycieczki, zebrania czy urodziny koleżanek i kolegów. Kalendarz szkolny od marki Merelysusan przeznaczony jest dla dzieci i dla wszystkich miłośników delikatnych, pastelowych kolorów. Zawiera autorskie ilustracje Zuzanny Rogowskiej i będzie piękną ozdobą każdego wnętrza.

Przepiśnik
Przepiśnik kulinarny od jakieslodkie to notes idealny dla miłośników gotowania. Możesz go samodzielnie podzielić na kategorie kulinarne, a zmieścisz w nim aż 190 receptur na ulubione potrawy. Taki personalizowany zeszyt na przepisy to również wyjątkowy pomysł na prezent.

Skoro o przepisach mowa – jeżeli o ty jesteś w domu osobą odpowiedzialną za posiłki i zakupy wypróbuj koniecznie planner kulinarny. W tym od marki Follygraph możesz zaplanować menu na cały tydzień, zapisać produkty na liście zakupów, oderwać kartkę i powiesić na lodówce. Znasz ten ból, gdy w ostatniej chwili okazuje się, że nie masz śmietany do zupy? Z plannerem kulinarnym to się nie zdarzy!

Lista zadań
Niektórzy z nas lubią mieć wszystko zaplanowane punt po punkcie, godzina po godzinie. Inni jakoś łatwiej radzą sobie z ogarnianiem rzeczywistości, a od czasu do czasu potrzebują jedynie listy zadań. U marki OgarniamSie znajdziecie idealną listę TO DO, która zmieści się do torebki i pomoże zaplanować sprawy lub zrobić listę zakupów.

Te i inne plannery od polskich marek znajdziecie na stronie Pakamera.pl w zakładce KALENDARZE I PLANNERY.