Papier w górę!

W poszukiwaniu drobnego upominku dla bliskiej osoby najchętniej sięgamy po papierowe gadżety od ekologicznego notesu, kalendarza z ilustracjami znanej artystki lub szalonej grafiki godnej uwagi i zawieszenia w kuchni lub salonie. Przeglądamy papierowe upominki!

kapotka / pakamera.pl

Notatnik to podstawa!
Mały, lekki i w ulubionych kolorach lub wzorach. Taki upominek przyda się zarówno dla zapracowanej bizneswoman, jak również uporządkowanej zabieganej mamy i szalonej licealistki zapisującej plan na kolejne zajęcia. Prezent wyjątkowy przez wzgląd na ciekawą grafikę oraz papier zawsze sprawdza się bez względu na okazję, urodziny, święta czy dzień chłopaka.

AnitaTomala / pakamera.pl

Plakat dodatek do wnętrz
Nie ma lepszego dodatku do wnętrz jak plakat. Dodaje uroku i wypełnia puste ściany w przedpokoju, salonie lub nawet łazience. W poszukiwaniu botanicznych plakatów warto odwiedzić ilustratorkę Anita Tomala. Prace pełne zieleni i natury do alternatywa dla kwiatów w doniczce.

MaMy Kalendarz / pakamera.pl

Kalendarz 2018
Zbliżający się nowy rok zachęca do odnalezienia ulubionej wersji kalendarza. Może zawisnąć na ścianie lub w formie książki. Marka Mamy Kalendarz w ofercie posiada zarówno całoroczne kalendarze jak również tygodniowe plenery pomocne w organizacji rodzinnego czasu lub pracy. Kalendarz wyróżnia duża przestrzeń przeznaczona na notatki i zapiski. MaMy Kalendarz jest wyposażony w kilka przydatnych dodatków, które sprawią, że organizowanie tygodnia będzie fajną zabawą dla całej rodziny. W komplecie znajdują się: – tematyczne naklejki przypominające – perforowana lista zakupów lub spraw do załatwienia – cienkopis przymocowany do kalendarza – przezroczysta nakładka służące do zaznaczania powtarzających się wydarzeń – naklejki na plan lekcji – kieszonka na np. rachunki. Wszystko czego potrzeba dla całej rodziny!