Pomysł na prezent dla Podróżnika

Każdy z nas zna co najmniej jedną osobę której wielką pasją jest latanie po całym świecie. Nie trzeba wielu planów, czy przeglądania przewodników. Wystarczy chwila na kupienie odpowiedniego biletu i pomysł na podróż gotowy! A czy macie pomysł co kupić na święta dla miłośnika dalekich podróży? Czas start ruszamy w podróż i podpowiadamy zestawieniem prezentów na Mikołajki dla miłośników dalekich wędrówek. 

Regał / RZEMIOSŁO / pakamera.pl

1. Mapa Świata

Mapa dla podróżnika to dość klasyczny upominek, a co powiecie na mapę w formie półki na książki i przewodniki? Lub korkowa mapa do zaznaczania dotychczas zdobytych miejsc na całym świecie, to chyba marzenie każdego podróżnika! Marka RZEMIOSŁO oferuje przeróżne wersja wielkich map odpowiednich do zaznaczania niezwykłych przygód.

Nieprzemakalny plecak /
BORBA / pakamera.pl

2. Nieprzemakalny plecak worek

Tym razem coś potrzebnego do zapakowania wszystkich drobiazgów, latarki, ładowarki oraz przekąsek w dalekie wędrówki. Nieprzemakalny plecak w kolorze zieleni wpiszę się w klimat naturalnych okolicznych widoków, a przy okazji będzie pasował zarówno do damskich stylizacji jak również dla męskiego kompana w podróży. W poszukiwaniu wygodnej wersji worek plecak zaglądajcie do marki BORBA, gdzie wybór jest ogromny.

Kubek BIWAKOWICZA / jedrki / pakamera.pl

3. Kubek biwakowicza

Ręcznie malowany kubek dla biwakowicza zdecydowanie przypomina metalowy, który służył podczas górskich wypadów pod namiot w świetle płomienia z ogniska. To świetny upominek dla wielbiciela górskich przygód w survivalu. Marka Jedrki tworzy personalizowane kubki pośród, których każdy odnajdzie swój wymarzony.

The Map / Many Mornings / pakamera.pl

4. Kolorowe skarpetki

Skarpetki to klasyczny prezent od Mikołaja dla taty, dziadka lub wujka, jednak skarpetki w zabawne wzorki na pewno odmienią konwencjonalne podejście do skarpetkowych upominków. Dla miłośników podróży i przygód prezentujemy skarpetki w szlaki. Przydadzą się na wielkie wyprawy oraz do codziennych stylizacji. Kolorowe skarpetki znajdziecie u marki Many Mornings.


Podróżnik /
ZUZU TOYS / pakamera.pl

5. Notes dla małych podróżników

Dla tych co dopiero rozpoczynają karierę podróżników mamy cudowne notesy do zapisków z każdej podróży. W notesie podróżnika odnotować można wszelkie szczegóły wyprawy od smaków podtraw po napotkaną zwierzynę i zapisać najlepsze wspomnienia. Być może taki notes przyda się nie tylko dla maluchów. Notes odnajdziecie u marki Zuzu Toys.