Prezent do 100 złotych :: ciekawe i niedrogie propozycje

Z każdym dniem zbliżamy się do świąt. By uniknąć szalonych zakupów na ostatnią chwile, warto już pomyśleć o zakupie idealnych upominków. Dziś chcemy przedstawiamy ciekawe pomysły na prezent do 100 złotych.

Naszyjnik Coccola

Piękny prezent choinkowy wcale nie musi kosztować majątku. Upominek, który zachwyci można kupić już nawet w kwocie do 100 złotych. Jeśli w tej chwili myślisz, że to nie możliwe, to zobacz co mamy do zaproponowania! Po przeczytaniu tekstu z pewnością zmienisz zdanie. Oto jaki prezent do 100 złotych możesz kupić na platformie Pakamera.pl.

Zaczniemy od czegoś bardzo tradycyjnego – skarpetki! Oczywiście nie takie zwykłe białe lub czarne, tylko kolorowe! Jako, że jest to prezent świąteczny to wybraliśmy wzór w tym klimacie. Przecudowną ofertę posiada marka CandySox, u której znajdziemy skarpetki w renifery, misie czy bałwanki. Nie dość, że występują one w wielu deseniach to jeszcze jest ich kilka długości. Taki upominek z pewnością spodoba się każdemu nożnemu zmarzluchowi.

Zimowe skarpetki w śnieżynki z reniferem CandySox

Doskonałym pomysłem na prezent do 100 złotych jest również kosmetyk. Teraz gdy panuję trend na zdrowy tryb życia, zarówno pod względem diety jak i dbania o urodę, warto zajrzeć do działów beauty. Na Pakamera.pl znajdziemy całe mnóstwo ekologicznych kosmetyków, które nie posiadają chemii w swoim składzie. Jest tak między innymi w przypadku produktów od marki Ministerstwo Dobrego Mydła. Nas najbardziej urzekł ich sztyft śliwkowy. Natychmiastowo przynosi ulgę suchej i podrażnionej skórze, odżywiając ją i poprawiając poziom nawilżenia. To dokonały prezent, który dodatkowo nie kosztuję majątku.

Sztyft Śliwkowy Ministerstwo Dobrego Mydła

Kolejną opcją na prezent do 100 złotych może być również biżuteria. I to nie byle jaka! Jeśli myślisz, że wyjątkowej błyskotki nie da się kupić do takiej kwoty, to grubo się mylisz. Marka OTOOKA CERAMICS w swojej ofercie posiada ręcznie robione ceramiczne broszki i wisiorki, które nie dość, że są piękne to jeszcze do tego bardzo modne. Biżuteria jest w pełni robiona ręcznie, począwszy od modelowania, a kończąc na malowaniu.

Wisiorek OTOOKA CERAMICS

Jeśli szukasz jednak czegoś bardziej gadżeciarskiego i nadal w określonym budżecie to zajrzyj do PINSWEAR. Odnajdziesz tam królestwo pinów i breloków, które tak jak wspomniana wyżej biżuteria, również są robione ręcznie. Dzięki czemu są to wyjątkowe rzeczy robione w ograniczonych ilościach. Co lepsze kosztują one naprawdę niewiele, więc można komuś podarować pod choinkę cały komplet wyjątkowych gadżetów.

Brelok planeta PinsWear

Gdy osoba, której chcesz kupić prezent jest wymagająca, a niestety Twój budżet nie jest wysoki, to postaw na design! Nie mówimy tu oczywiście o meblach czy rzeźbach. Tylko o czymś małym ale naprawdę wyjątkowym i niepowtarzalnym. Takim czymś może być porcelanowy kubek. Marka ENDE posiada wiele ciekawych wzorów w bardzo korzystnych cenach. Na szczególną uwagę zasługuję porcelanowy model MATKA ENDE&BROJEK, został on ozdobiony grafiką Beaty Rojek, który artystka własnoręcznie na niego naniosła. Dodatkowo, zamawiając produkt istnieje możliwość spersonalizowania go! Taki upominek z pewnością doceni każda osoba ceniąca piękne i wyjątkowe rzeczy.

Porcelanowy kubek ENDE

Kolejna interesująca opcją na prezent do 100 złotych z dziedziny design może być plakat lub grafika. Na platformie Pakamera.pl w kategorii papier znajdziemy mnóstwo niesamowitych dzieł, najlepszych polskich artystów i artystek. Między innymi BALSI, których prace to zbiór myśli, mott i kreatywnych działań, przeniesionych na plakaty wydane jakościowym drukiem. Plakaty ich autorstwa wywołują uśmiech i z pewnością nadadzą wyjątkowości niejednemu miejscu.

Plakat BALSI

Wpis rozpoczęliśmy od czegoś tradycyjnego i również nim go czymś takim zakończymy. Nie będą to jednak skarpety, a ciepła i modna czapka! To prezent, który nigdy z mody nie wyjdzie, a im stajemy się starsi tym bardziej on cieszy. Klasyczna czapka beani to element obowiązkowy każdej zimowej stylizacji. Zresztą, jak widać po ulicach nie tylko zimowych. Młodzieżowa marka Harp Team w swojej ofercie posiada całą paletę najmodniejszych barw. Do tego mają one bardzo przystępne ceny, dzięki czemu możemy być spokojni o swój świąteczny budżet.

Czapka Harp Team

Jeśli szukasz więcej pomysłów na prezent do 100 złotych to koniecznie zajrzyj do Prezentownika przygotowanego przez Pakamera.pl. Wystarczy kliknąć tutaj .Znajdują się tam rzeczy, które dziś opisaliśmy i wiele, wiele więcej!