Prezent dla podróżnika, co kupić?

Święta zbliżają się wielkimi krokami, jeśli nie chcemy robić wszystkiego na ostatnią minutę a prezenty mieć kupione dużo wcześniej, unikniemy w ten sposób przedświątecznej nerwowej atmosfery. Chcemy przedstawić Wam kilkanaście propozycji prezentu dla podróżnika. Prezent  dla osoby, która kocha poznawać świat, zwiedzać te bliższe i dalsze krainy. Mamy kilka przedmiotów, które idealnie spełnią swoją funkcję dla miłośnika lub miłośniczki podróży.

Korkowa mapa świata / Rzemioslo

Żadna podróż nie odbędzie się bez mapy, a miejsca, które odwiedziliśmy na zawsze pozostaną w naszych wspomnieniach. Warto takie chwile uwiecznić na mapie świata i zatrzymać moment niesamowitych przeżyć. Korkową mapę od marki Rzemiosło można powiesić na ścianie i planować kolejne wycieczki.

Poduszka podróżna PacBag Black/ PacBag

W podróży lubimy czuć się wygodnie i komfortowo, dlatego marka PacBag proponuje bardzo poręczne poduszki podróżne. Składane poduszki nadają się zarówno do samolotu, autobusu czy do pociągu. Wnętrze poduszki jest wypełnione lekką pianką, która poprzez swoją elastyczność bardzo dobrze się zwija. Oprócz tego pianka jest wykonana z materiałów oddychających. Polecamy na podróże zarówno te krótkie jak i długie w przeróżnych kolorach.

 

Etui na paszport/ Cotchi Warsaw                                                                                                              Paszport jest niezbędny w podróży a jego okładka musi przetrwać przez przeróżne warunki pogodowe. Warto często wędrującemu podróżnikowi, podróżniczce sprezentować piękne skórzane etui. Zestaw posiada antykurzowy bawełniany woreczek. Dodatkowo produkt pakowany jest w eleganckie pudełko, przez co stanowi gotowy prezent dla podróżnika. W swojej ofercie marka ma także woreczki podróżne oraz przywieszki do bagażu.
Skarpetki Samoloty/ Spox Sox

Skarpetki to prezent absolutnie uniwersalny, a co jest w tym prezencie wspaniałego? Skarpetki nawiązują do różnych tematów, dlatego również nie zabrakło skarpetek o tematyce podróżniczej. Marka Spox Sox posiada w swojej ofercie skarpetki w samoloty, czy bezludną wyspę. Na pewno jest w czym wybierać.

Podróżnik – zeszyt wspomnień/ ZUZU TOYS

A jeśli w domu mamy małego podróżnika, który dopiero rozpoczął swoje małe wędrówki możemy sprezentować mu Zeszyt Wspomnień od marki ZUZU TOYS. W zeszycie można uzupełniać datę wyjazdu, bilety, ulotki itd. jest to prezent, który na pewno będzie doskonałą pamiątką.

 

Pins zdjęcie „Retro Picture”/ Pinswear

Jeśli poszukujesz skromnego prezentu, bądź dodatku warto zobaczyć ofertę marki Pinswear, która w swojej ofercie ma zarówno piny jak i breloczki z motywem podróży.

Torba skórzana/ Bbleather

Niezbędnym elementem w życiu podróżnika jest torba. Na kilkudniowe, weekendowe wypady warto zabrać skórzaną podręczną torbę. Dla osób, które lubią tak spędzać wolny będzie to bardzo przydatny prezent.

CARGO plecak M-size – OTAN VERT/ Cargo by OWEE

A jeśli w podróży najistotniejsza jest wygoda, to warto zaopatrzyć się w plecak, niewielki i pakowny, mamy propozycję od marki Cargo by Owee.
Idealny jako bagaż podręczny do samolotu. Plecak jest wykonany z wytrzymałej tkaniny Cordura, która jest woododporna. Nic tylko wziąć plecak i wyruszyć w nieznane.

Koszulka męska – WŁÓCZYKIJ / Szwendam sie

T-shirt statement dla podróżnika, który swoją pasję chcą także wyrazić w swoich ubraniach. Tutaj mamy propozycję dla prawdziwego włóczikija. Do każdej podróżniczej koszulki marka Szwendam Sie dodaje Kartę Szwendacza pełniąca funkcję karty ICE oraz zawieszki.
Po więcej inspiracji na prezent dla podróżnika zapraszamy Was do specjalnie stworzonej selekcji. Wystarczy kliknąć tutaj.