Najpiękniejsze ozdoby choinkowe

Święta już za pasem więc w naszych głowach pojawia się już wiele pomysłów na świąteczne ozdabianie domu. Inspiracji do wprowadzenia świątecznego nastroju do naszych wnętrz dostarczają również polscy projektanci. Zobaczcie jak piękne bombki i zawieszki przygotowali w tym zimowym sezonie. Wybór jest ogromny!

Porcelanowe ozdoby choinkowe

Marka Imka Design proponuje jedne z najbardziej wyjątkowych dekoracji jakie mogą zawisnąć na drzewku. Przy odrobinie kreatywności można ich użyć również przy tworzeniu stroików. Takie ręcznie wykonywane bombki dzięki klasycznemu stylowi i neutralnemu, stonowanemu designowi co roku wprowadzą magię świąt do naszych domów.

IMKA DESIGN / OZDOBY ŚWIĄTECZNE
IMKA DESIGN / OZDOBY ŚWIĄTECZNE

Szklane zawieszki na choinkę

MAKU-pracownia szkła w tym roku proponuje zestaw czterech autorskich, świątecznych zawieszek na wykonanych ze szkła metodą fusingu. Dzięki połączeniu szkła z ręcznie malowanym wzorem wypalanym na jego powierzchni taka dekoracja przepięknie odbija światło tworząc klimatyczne blaski i cienie. Ozdoby zawieszone na satynowych tasiemkach będą wyróżniać się na choince pośród klasycznych bombek

MAKU DESIGN / OZDOBY ŚWIĄTECZNE

Materiałowe ozdoby świąteczne

Jeśli ktoś ma w domu ciekawskie dzieciaki lub wesołe zwierzaki może być spokojny o swoje ozdoby choinkowe jeśli wybierze coś z propozycji marki Myk Studio. Zawieszka w klasycznym lub skandynawskim stylu jest wykonana z bawełny i wypełniona antyalergicznym materiałem. Może zostać użyta również przy dekoracji prezentów lub pokoju.

MYK STUDIO / OZDOBY ŚWIĄTECZNE
MYK STUDIO / OZDOBY ŚWIĄTECZNE

Bombka z malunkiem

Duża biała bombka choinkowa to klasyk, jeśli jednak namalowana jest na niej pin up girl to staje się ona już czymś więcej. Bombka pasuje do pięknego, designerskiego wnętrza lub dla wszystkich, którzy lubią bawić się konwencją. Dzięki śnieżnobiałej porcelanie bone china to produkt najwyższej jakości, który zapewnia jej trwałość i piękną estetykę. Projektanci z firmy Kina Ceramics zadbali o wyjątkowość swoich ozdób. Warto je mieć u siebie.

KINA CERAMICS / OZDOBY ŚWIĄTECZNE