Notes – twój najlepszy przyjaciel! Przegląd marek

Stary, poczciwy notes. Któż z nas pamięta jeszcze notatki na karteluszkach swojego ukochanego notesika? Okazuje się jednak, że w dzisiejszych, cyfrowych czasach dużo osób korzysta z „analogowych” notatników. Uwielbiają wyszukiwać piękne okładki, nietypowe papiery, nowe kształty. Ale są też tacy, którzy są wierni jednemu modelowi przez całe życie. Zobaczcie co proponują Wam polscy projektanci…

JaCięBroszę / Notes

Do łask powróciły oryginalne notesy w stylu vintage. Dzięki odpowiedniej konstrukcji notes otwiera się na na płasko maksymalną wygodę piszącemu. Idealny do prowadzenia pamiętnika czy dziennika z podróży. To taki typ notesu, który mamy przekazują z pokolenia na pokolenie. Marka Not Only Paper ma w swoim portfolio wiele tego typu produktów, każdy znajdzie coś dla siebie.

Not Only Paper / Notes

Pozostając w kobiecej stylistyce proponujemy również urocze notesy od marki Kokka, której hasło przewodnie brzmi: „Małe słowa wielkiej mocy”. Swoją ofertę kierują do wrażliwych kobiet, które uwielbiają florystyczne motywy i wyjątkowe cytaty. Idealne dla tych z nas, które nie chcą by ulotne myśli uciekały.

Kokka / Notes

Marka Papierówka – jak sama nazwa wskazuje – ma fioła na punkcie papieru! Tworzy grube notesy na ekologicznym papierze. Do tego wiele z ich projektów jest z limitowanych serii 100 egzemplarzy, a każdy z nich sygnowany. Okładki zdobią rewelacyjne wzory w stylu retro. Idealne dla wymagającego klienta i świetne jako prezent. Notesy to nie tylko przechowywalnie wspomnień ale także zbiory pomysłów, przepisów i złotych rad. Nasze babcie miały w swoich przepastnych szufladach po kilka takich grubych kajetów.

Papierówka / Notes

Podobne można zakupić u marki Sloshe. Fajne wydawnictwa, na wygodnej sprężynie przydadzą się każdemu maniakowi notatek.
Jeśli macie artystyczną naturę zakochacie się w kolekcjach notesów Paprotnik Studio. Notes Cactus inspirowany jest działaniami artystycznymi Joan Miró. Ręcznie wykonane ilustracje, uszlachetnione drukiem w technice dwukolorowego hot stampingu. Szmaragdowa okładka przyciąga wzrok a mocne inspiracje hiszpańską twórczością Miró sprawiają, że projekt jest na prawdę wyjątkowy.

Paprotnik / Notes

Fajnie gdy nasze notesy są z ekologicznego papieru – tak jak te od Anny Chudzik Pawlik Art mają wyjątkową okładkę, są trwałe a do tego mają przyjazny dla oka odcień bieli. Nie ważne co w nim zanotujemy czy narysujemy. Ważne, że jest tylko nasz.

Anna Chudzik Pawlik Art / Notes

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.