Torebka siodło

Torebka to nieodłączny element stylizacji. Z każdym sezonem pojawiają się nowe hity, które lansowane są na wybiegach największych domów mody. Tegorocznym must have to torebka, która swoim kształtem przypomina siodło!

Torebka siodło, może mieć wiele „twarzy”. Jeśli szukasz idealnego modelu do pracy, to koniecznie postaw na nieco większą, która zmieści niezbędne rzeczy. Idealna będzie skórzana torebka marki Mirons Leather Goods. Wykonana ze skóry w kolorze koniakowym idealnie sprawdzi się jako modne akcesorium i podkreśli biznesowy look.

TOREBKA / MIRONS LEATHER GOODS

Jeśli jednak szukasz nieco bardziej szalonej torebki, ale chcesz by nadal wyglądała „profesjonalnie”, możesz postawić na kolor. Czerwień to zawsze świetny wybór. Torebka siodło w tym odcieniu to strzał w dziesiątkę. Ponieważ łączy w sobie dwa mocne trendy na jesień i zimę. My wybraliśmy krwisty model Mazana. Taka modna torebka pokaże, że znajomość trendów i dobry styl to Twoja mocna strona.

TOREBKA / MAZANA

Torebka o kształcie siodła to również świetny dodatek nie tylko do biura, ale również na imprezę. W ofercie platformy Pakamera.pl znajdziemy wiele kolorowych i błyszczących modeli, które idealnie sprawdzą się podczas nocnych szaleństw i nie będą po prostu dodatkiem, do którego schowamy rzeczy, ale również bardzo oryginalną biżuterią. Nam najbardziej przypadła nieduża torebka marki LULL. Błyszcząca wężowa skóra to imprezowe szaleństwo w czystej postaci.

TOREBKA / LULL

Zostańmy jeszcze na chwile przy małych torebkach. Są one idealne również do szybkiego wypadu na miasto, a te w klasycznych kolorach świetnie sprawdzą się podczas randek. Mała torebka o kształcie siodła to bardzo zgrabny dodatek. Absolutnym hitem są modele ozdobione chwostem. Takie torebki znajdziemy między innymi w ofercie marek Beltrani czy Wenska Leather Goods.

TOREBKA / BELTRANI
TOREBKA / WENSKA LEATHER GOODS

Duża torba siodło to rozwiązanie dla Pań, które nie potrafią ograniczyć się do małej ilości rzeczy. Skórzana torebka marki Kulik pomieści wszystkie niezbędne akcesoria. To również idealna propozycja dla młodej mamy, która zawsze musi być przygotowana na każdą ewentualność.

TOREBKA / KULIK

Więcej modeli torebek w kształcie siodła znajdziesz w specjalnym zestawie must have Pakamera.pl.