Pomysł na toaletkę

Toaletka jest jak wisienka na torcie w damskiej sypialni. Nie tylko nadaje jej niezwykłego klimatu ale również jest bardzo pomocna podczas codziennych poranków. Pomagamy urozmaicić wnętrze i wybrać odpowiednią toaletkę. Sprawdź nasze pomysły jak zaaranżować damską cześć sypialni. 

Konsola LILLO z lusterkiem / Ragaba

Konsola z otwieranym lustrem
Poszukując wymarzonej toaletki nie zawsze trzeba sięgać po klasyczne białe meble z lustrem i stołkiem w jednym kolorze. Chcąc stworzyć jedyny w swoim rodzaju zestaw warto zwrócić uwagę na kolorowe konsole od marki Ragaba, która tworzy niewielkie blaciki z ciekawie otwieranym lustrem. Tego typu toaletka świetnie sprawdza się jako podwójny mebel, z rana chwila relaksu podczas malowania, a wieczorem może posłużyć jako niewielkie biurko dp pracy z laptopem. Do tej toaletki warto wybrać wygodne krzesło, które wpiszę się w klimat uroczej sypialni. Kolorowe krzesła, wygodne fotele i modne oświetlenie znajdziecie u polskiej marki CustomForm.

Sekretarzyk konsola Venezia / Home Design

Sekretarzyk jak za dawnych lat
Każdy z nas pamięta z dzieciństwa drewniany sekretarzyk, który był przepełniony ciekawymi skarbami oraz słodyczami. Sekretarzyk to niezwykły mebel wprost idealny do przechowywania ogromnej ilości kosmetyków, maseczek i kremów do twarzy. W odróżnieniu od małej konsoli potrzebuje odrobinę więcej miejsca we wnętrzu, co za tym idzie pomieści dużo więcej kosmetycznych produktów, dekoracje i ciekawe designerskie dodatki. W poszukiwaniu pięknego białego sekretarzyku zaglądajcie do Home Design, gdzie dodatkowo znajdziecie wiele pięknych dodatków. Do szczęścia potrzeba tylko wielkiego lustra!

ZŁOTE matowe NAKLEJKI oczy rzęsy / Cghome

Naklejki na ścianę
Chcąc urozmaicić kobiecy kącik można dobrać do kompozycji wnętrza ciekawe naklejki na ścianę. Naklejki ścienne sprawdzają się nie tylko w pokoju dla malucha. Złote gwiazdki, kropki dodają klimatu nie ingerując w kolorystykę całego wnętrza. Naklejki to świetny pomysł na zagospodarowanie kawałka białej ściany. Naklejki znajdziecie u marki Cghome. Pozostając w złotej kolorystyce dobrać można plakaty w kolorze złota, która świetnie wpisując się w glamour klimat damskiej toaletki. W poszukiwaniu plakatów zaglądajcie do marki Złote Plakaty.

Lusterko kosmetyczne / MANIAPOLAND

Kobiece dodatki
Posiadając już piękny mebel oraz aranżacje wkoło warto poszukać ciekawych dodatków, która znajdą się na blacie toaletki. Mogą to być pachnące świece, lampiony i świeczniki z wykorzystaniem złotego lub miedzianego efektu. Warto również zadbać o pojemniki na pędzle lub pudełka na drobną biżuterie. Dodatki od polskich projektantów oraz minimalistyczne toaletki i konsole znajdziecie na specjalnej selekcji Wymarzona Toaletka na pakamera.pl

BEAUTY / Parallel World