Najlepsze dodatki na Garden Party

Lato trwa w najlepsze, a co powiecie na małe garden party? Mamy piękną pogodę, cudowny wakacyjny czas i coraz więcej powodów do spotkań. To zdecydowanie najlepszy moment na zorganizowanie niecodziennego wydarzenia w ogrodzie za domem lub na działce pośród odprężającej zieleni. Oto 5 inspiracji, których nie może zabraknąć podczas organizacji klimatycznego garden party.


Światełka do ogrodu
Odpowiednie oświetlenie do ogrodu podczas wieczornej zabawy to podstawa udanego garden party. Może być klimatycznie z przygaszoną poświatą lub prezentować wyraźne jaskrawe kolory. Wystarczy odpowiednio rozmieścić światełka w kluczowych miejscach, a impreza od razu nabierze nowego nastroju. Rozwiesić można na gałęziach pobliskich drzewek lub w mniejszych ogrodach ułożone na tarasie lub wokół foteli. Pamiętajcie, że nieduże cotton balls to najlepsze rozwiązanie na romantyczne światełka.


Girlandy
Główną ozdobą zieleni podczas wakacyjnych imprez są kolorowe girlandy. W poszukiwaniu idealnych barw oraz kształtu wybieramy pośród papierowych lub tiulowych wariantów. Pudrowy róż idealnie współgra z dziecięcą imprezą w ogrodzie lub przywitanym party nowego członka w rodzinie. Ciemne barwy burgundu, granatu i czerni dobieramy do bardziej eleganckiej i wieczorowej wersji zabawy w ogrodzie.


Rozkoszne pompony
Tiulowe pompony kojarzymy z dziecięcym wystrojem wnętrz. Jednak to nie tylko jedno zastosowanie tych delikatnych dodatków. W cudowny sposób wypełnią klimatyczne wesele w ogrodzie lub przydadzą się tydzień wcześniej na słodki panieński w rustykalnym stylu zorganizowany w stodole lub w rozświetlonym ogrodzie. Do pomponów można dodać również delikatne światełka pomiędzy kolejną warstwą tiulu.


Leżak, czy kocyk
Impreza w ogrodzie nie zawsze wiąże się z wygodnymi poduchami lub rozkładanymi leżakami. Czasem do odpowiedniej zabawy wystarczy rozłożony koc na poczęstunek. Dla tych bardziej wymagających imprezowiczów polecamy ogromne oraz bardzo wygodne poduchy. Jest jedna obawa mogą okazać się zbyt wygodne i stać się niewielką przeszkodą w wieczornym tańcu.


Tipi, czyli odpowiednia wersja dla dzieci
Urządzając imprezę dla maluchów w ogrodzie najlepszym dodatkiem będzie ogromne tipi, które pomieści w sobie zabawki oraz dodatkowych uczestników imprezy. Każde dziecko marzy o wielkim namiocie w ogrodzie do którego zaprosi swoich towarzyszy zabawy. A tuż po imprezie całe wakacji spędzi w nowej kolorowej kryjówce.