Zabawa w dom – najlepsze domki dla dzieci

Dzieci chętnie obserwują i naśladują dorosłych, a z własnego doświadczenia wiemy, że chyba każdy maluch uwielbia zabawę w dom! Aby im to odrobinę ułatwić oraz uprzyjemnić, przygotowaliśmy dla was piękne zabawki od polskich projektantów, które zachwycą każdą małą kuchareczkę i każdego majsterkowicza. Zabawa w dom – domek dla dzieci – zobaczcie nasze propozycje zabawek, które znajdziecie na platformie Pakamera.pl.

Kącik do czytania. Kryjówka. Miejsce na krótką drzemkę w ciągu dnia. Wabik do zabawy z rodzicami albo psem i centrum dowodzenia wszechświatem – te wszystkie cechy łączy w sobie tipi. Na Pakamera.pl znajdziecie najpiękniejsze tipi od polskich projektantów, dzięki którym zabawa w dom na pewno nie będzie nudna. Nasz wybór domku do pokoju dziewczynki padł na śliczne, różowe tipi od marki LittleNOMAD. Będzie doskonałą dekoracją dziewczęcego kącika!

Czarno-biały domek do zabawy stworzony przez markę Bliblo to opcja dla miłośników minimalistycznych zabawek dla dzieci. Będzie pasował zarówno do pokoju chłopca, jak i dziewczynki, a już na pewno idealnie prezentuje się w pokoiku rodzeństwa. Możecie korzystać z niego zarówno w domu jak i na zewnątrz. Duże okna oraz możliwość pozostawienia otwartej przedniej ściany gwarantują prawidłową cyrkulację powietrza, domek będzie więc nie tylko doskonałym miejscem do zabawy w dom, ale także wymarzoną kryjówką do ucięcia sobie małej drzemki.

Domek do zabawy w dom od marki Nuko to wprost wymarzona zabawka dla małych majsterkowiczów. Opracowany przez sztab specjalistów system otworów i elementów mocujących sprawia, że domek do zabawy rozwija kompetencje społeczno-emocjonalne, zdolności manualne i ruchowe, a także pobudza wyobraźnię i ćwiczy umysł. Nas urzekła jego minimalistyczna forma oraz łatwość składania i rozkładania. W dodatku możecie wyposażyć swój domek dla dzieci do zabawy w dom w dodatkowe gadżety wybierając spośród tych, którymi najbardziej będzie zainteresowane wasze dziecko.

Baldachim z matą to wyjątkowo elegancka dekoracja dziecięcego pokoiku. Z jego pomocą stworzycie w kąciku swojego malucha klimatyczne miejsce do zabawy, relaksu albo czytania książeczek. Tego typu gadżet doda bajkowego klimatu każdego wnętrzu. To świetne miejsce do zabawy w dom, którą tak uwielbiają wszystkie dzieci.

Gotowanie, zmywanie, pranie… Który maluch nie garnie się, żeby pomagać w tych czynnościach swoim rodzicom? Wykonana z ekologicznych materiałów drewniana pralka od Turkusowa pracownia zapewni dziecku całą masę rozrywki i świetnej zabawy w dom, a my jesteśmy pewni, że ubranka misiów i lalek będą aż lśnić czystością! Super gadżet do dziecięcego pokoju.

Zabawa w dom domkiem dla dzieci to nie tylko rozrywka, którą uwielbiają najmniejsze maluchy. Starsze dzieciaki również kochają wszelkiego rodzaju kryjówki oraz miejsca, w których mogą być same i bez skrępowania bawić się z rodzeństwem i przyjaciółmi. Doskonałym wyborem dla starszaków będzie duży domek do zabawy, który możecie postawić zarówno w mieszkaniu, jak i na podwórku lub tarasie. Szukajcie takich modeli, które przy okazji chronią przed Słońcem oraz owadami. Domek różowa mgiełka od Bliblo to super opcja dla dzieci w każdym wieku.