Ulubiona pościel na słoneczne dni

Wiosna, słoneczne poranki oraz cudowne wylegiwanie się w łóżku z kawa i ulubioną książką. Do takiej sobotniej scenerii potrzeba wiosennej bawełnianej pościeli od wybranych polskich marek. Sprawdźcie 5 propozycji na pościel w objęciach których spędzicie nie jeden leniwy poranek!

Pościel PIÓROPUSZ WODZA / Lola y Lolo

Pościel z zielonym botanicznym wzorem to must have ostatniego sezonu. Naturalne wzory wkradły się w każdą cześć naszego domu zaczynając od plakatów kończąc na ceramice i pościeli! Naszym oczkiem jest zielona powłoka PIÓROPUSZ WODZA od marki Lola y Lolo. Poszewka wykonana jest ze 100% bawełny i wykończona pastelową żółtą lamówką. W takim otoczeniu można poczuć się jak na tropikalnych wakacjach.

Pościel zielnik / MUMLA

Alternatywą dla kolorowej pościeli jest łąka pełna kwiatów. Na bawełnianej pościeli odnajdziecie delikatne maki, chabry oraz różnorodne zielone listki. Poszewki na poduszki i kołdrę od marki MUMLA jest dla tych, którzy marzą o wypoczynku na łące. Mumla posiada cudowne wzory takie jak różowe peonie, origami lub malowane akwarele. Aż trudno się oprzeć!

Pościel / Lola y Lolo

Kwieciste drzewa zachwycają nas w ostatnich dniach kwietnia i maja. Kolorowe pąki rozsypane wzdłuż parków oraz uliczek to zachwycający widok wiosennych dni. Zachowajmy go na ilustracjach, plakatach oraz pościeli. Propozycja od marki Lola y Lolo to zachwycająca paleta barw, niczym płótno pokryte jest kwiecistym malunkiem nawiązującym do wiosennych dni.

Pościel „Good night” / cocon cotton

Są miłośnicy kolorowej pościeli, kwiatów i niebanalnych wzorów oraz jest grupa osób, która zasypia tylko w objęciach śnieżno białej pościeli. Dla tych osób mamy propozycję od marki cocon cotton, która w subtelny sposób dodała delikatny akcent czarnej lamówki i słodkiego napisu na dobranoc.

Pościel Monstera / White pocket

Ostatnią propozycją jest powłoka z ukochaną przez wszystkich monsterą. To roślina, która wkrada się w każdy zakątek naszego domu, dlatego warto zwrócić uwagę na pościel od marki White pocket pełną malowanych liści monstery. Wykonana jest z 100% bawełny o satynowym splocie, tkanina z certyfikatem Oeko-Tex, który gwarantuje, że jest materiał bezpieczny dla niemowląt i nie wywołuje alergii i podrażnień.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.