Prezent na Dzień Kobiet – nasze pomysły

Choć zwyczajowo panowie kupują kobietom w tym dniu kwiaty, czekoladki i drobne upominki, naszym zdaniem warto pójść o krok dalej i naprawdę docenić swoje ukochane kobiety. Wyjątkowy prezent na Dzień Kobiet nie musi być oczywiście drogi. Aby pokazać mamie, żonie czy przyjaciółce, jak bardzo cenisz jej obecność w swoim życiu, postaw na wspaniałe prezenty na Dzień Kobiet od polskich projektantów. Wszystkie nasze propozycje znajdziesz na platformie Pakamera.pl. Obdarowana kobieta na pewno będzie zachwycona.

Jay Collage

Idealny prezent dla kobiety na Dzień Kobiet? Naszym zdaniem nie ma bardziej trafionego podarunku, niż biżuteria. To prezent, który podarujesz zarówno ukochanej, jak i mamie.. Biżuteria na Dzień Kobiet to klasyka sama w sobie. W końcu, jak śpiewała niezapomniana Marilyn Monroe, “diamonds are the girl’s best friends”. Możesz postawić na klasyczne serduszka, albo pójść o krok dalej i podarować swojej ukochanej coś naprawdę wyjątkowego. Nasi styliści podpowiadają – w nadchodzącym sezonie triumfy święcić będzie biżuteria ozdobiona nieregularnymi perłami oraz z zawieszkami nawiązującymi do starożytnych monet.

Lile Things

Wymarzony prezent dla kobiety? Jeżeli twoja dziewczyna jest miłośniczką trendów, podaruj jej na Dzień Kobiet designerski dodatek od polskiego projektanta. Oryginalna torebka świetnej jakości to strzał w dziesiątkę!

Alicja Getka LAB

Inną, równie ciekawą opcją, jest sprezentowanie ukochanej mamie naturalnych kosmetyków i sojowych świec. Domowe SPA na Dzień Kobiet pozwoli mamie się odprężyć i ukoić zmysły. Podaruj swojej mamie chwile relaksu z aromatycznymi kosmetykami od polskich marek.

Ministerstwodobregomydła

Prezent na Dzień Kobiet dla mamy? Co powiesz na ceramikę? W ofercie polskich projektantów znajdziesz naprawdę wyjątkową, ręcznie robioną porcelanę, którą doceni każda miłośniczka gorących naparów. Przy takiej okazji koniecznie wybierz coś eleganckiego, na przykład filiżankę ozdobioną płatkami złota albo ta wykonaną z wyjątkowo cieniutkiej porcelany. Kawa i herbata będą smakowały w niej naprawdę wyjątkowo, a my założymy się, że taki prezent na Dzień Kobiet ucieszy każdą mamę.

Kina Ceramics

Kwiaty na Dzień Kobiet to oczywiście klasyka, ale w tym oprócz pięknego bukietu kwiatów, pomyśl też o pięknym wazonie. Na Pakamera.pl znajdziesz duży wybór pięknych donic oraz osłonek. Dzięki nim prezent na Dzień Kobiet będzie prezentował się o wiele bardziej elegancko niż kwiatek w plastikowej doniczce prosto z kwiaciarni.

Vola art of deco