Naturalna pościel do Twojej sypialni

Naturalna pościel to sekret dobrego snu. Ta wykonana z lnu pozwala skórze oddychać, a dzięki swoim właściwościom termo-regulującym zapewnia uczucie komfortu niezależnie od pogody. Na upalne dni przygotowaliśmy przegląd naturalnej pościeli dla dzieci i dorosłych.

Biała czy kolorowa?
Chyba każdy z nas lubi czystą, białą pościel. Czasem mamy jednak ochotę na odrobinę odmiany, w bieliźniarce warto więc mieć przynajmniej dwa komplety naturalnej pościeli: jedną w odcieniu śnieżnej bieli i drugą, na przykład granatową lub żółtą. Do nowoczesnych wnętrz na pewno będzie pasować też pościel w naturalnych odcieniach ziemi, beżach czy szarościach. Kolorowe sny gwarantowane! Lniane poszewki w różnych odcieniach znajdziecie u marki LYKOWARSAW.

 

 

 

Jakie prześcieradło?
Do naturalnej pościeli warto dobrać także lniane prześcieradło, które charakteryzuje się wyjątkowo duża absorpcją wilgoci, a tym samym pozwala twojej skórze oddychać przez całą noc. Ręcznie robione prześcieradła w pięknych odcieniach beżu, różu i szarości znajdziecie u marki SO LINEN.

 


Dla dziecka
Len to najlepszy wybór dla delikatnej skóry maluszka. Jest to materiał szczególnie rekomendowany dla dzieci z AZS. Ponieważ dobrze przepuszcza powietrze i utrzymuje prawidłową temperaturę ciała (zimą utrzymuje ciepło, a latem chłodzi), na pewno da maluszkowi spokojny sen. Szeroki wybór pięknej pościeli z falbankami oferuje SO LINEN. Na spacer lub na plażę świetnie sprawdzi się z kolei lniany kocyk. Nasz wybór to naturalna pościel i kocyk marki IL LETTO, który dodatkowo chroni przed promieniowaniem UV.

 

 


Dekoracje
Skoro wybraliście już dla siebie idealną, naturalną pościel, warto pomyśleć o dekoracjach. Nasza propozycja to lniana narzuta z falbanką od marki SO LINEN, dostępna w różnych kolorach i rozmiarach. A jeżeli macie ochotę wyjść z lnem poza sypialnię, na kanapie w salonie możecie ułożyć lniane, dekoracyjne poduszki. Znajdziecie je na przykład u marki LEN WORKSHOP.

 

 

Wybraną pościel znajdziesz w specjalnej selekcji Naturalne pościel na Pakamera.pl