ŚPIJ DOBRZE

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

Lniane pościele, ubrania i poduszki z naturalnymi wypełnieniami to ŚPIJ DOBRZE. Nasza kameralna pracownia mieści się w Maciejowcu, malowniczej wiosce położonej u podnóża Gór Izerskich i Karkonoszy. Powołaliśmy do życia Śpij Dobrze, aby dzielić się dobrem do snu. Nasza filozofia jest ściśle związana z miejscem, w którym przyszło nam tworzyć poduszki, ubrania i pościele - czysta natura, jeszcze dziewicza i piękno krajobrazów, które inspiruje nas do tworzenia wzorów produktów. Szyjemy z polskiego lnu z lokalnej, zabytkowej fabryki, a wypełnienia poduszek to łuski gryki, orkiszu lub płaskurki z okolicznych, ekologicznych upraw . Niech nam się śpi pięknie i wygodnie!

 

OPINIE ŚPIJ DOBRZE

m*****u
★★★★★
automatyczna opinia

udane zakupy
j********1
★★★★★
automatyczna opinia

Bezproblemowe zakupy
m*****o
★★★★★
automatyczna opinia

Polecam!
s****a
★★★★★
automatyczna opinia

Wszystko w porządku, polecam
A*****o
★★★★★
automatyczna opinia

udane zakupy
spij-dobrze-sklep.jpg

Wywiad z ŚPIJ DOBRZE

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Przeprowadzka na wieś, życie bliżej natury i ten moment kiedy pierwszy raz mieliśmy okazję przespać się na lnianej poduszce wypełnionej łuskami gryki. To było coś rajskiego - jakość snu, wypoczynku o wiele lepsza od tej, jaką znaliśmy dotychczas...Zaczęło się od szycia naturalnych poduszek dla rodziny i przyjaciół na prezenty. Po bardzo pozytywnym feedbacku powolutku zaczęliśmy poszerzać krąg odbiorców. Dodatkowo bardzo istotny jest u nas fakt, że mamy dostęp do ekologicznych łusek ze zbóż, które rosną na okolicznych polach. Region Pogórza Izerskiego bogaty jest w tradycje lniarskie - lokalnie zaopatrujemy się również w len. 
Jak rozpoczęła się Twoja przygoda jako polskiego twórcy?
Po przeprowadzce na wieś postanowiłam zacząć robić coś na własną rękę. Nie chciałam już dojeżdżać do pracy do miasta. Poduszki przyszły do mnie same. Tak jak wspomniałam wcześniej - najpierw szyłam poduszki dla rodziny i przyjaciół, a ich ogromne zainteresowanie sprawiło, że odważyłam się robić to na większa skalę
Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
Każdemu życzymy po prostu: "Śpij dobrze!"

spij-dobrze-kontakt.jpg

Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Uwielbiam len, uwielbiam naturę, uwielbiam dawać innym coś przyjemnego. Wydaje mi się, że tym właśnie jest poprawianie jakości snu i wypoczynku. Frajdą jest również tworzenie nowych kolekcji, wymyślanie wzorów, kolorów, czy nowych produktów. Uwielbiam tez bezpośredni kontakt z klientami. Staram się jeździć na tematyczne targi, żeby móc łapać ten kontakt i pokazywać produkty na żywo.
Co jest Twoim największych hitem sprzedażowym?
Jak do tej pory - poduszki do snu w tradycyjnych rozmiarach z naturalnymi wypełnieniami z łusek zbóż.
Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
Korzystamy tylko z naturalnych, ekologicznych materiałów. Głównie len. Wypełnienia to łuski gryki, orkiszu, płaskurki, prosa. Mamy tez poduszki lecznicze z gorczycą, czy relaksacyjne z ręcznie zbieranymi ziołami.
Jak wygląda proces tworzenia nowego projektu?
Różnie to bywa - czasami nowy projekt powstaje w odpowiedzi na potrzeby klientów, czasami coś mnie ot tak zainspiruje. Od pomysłu do realizacji zazwyczaj jest krótka droga. Planuję, szukam odpowiedniego materiału i siadam do maszyny.
Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów?
Są to głownie produkty do snu. Mamy również ubrania, które mogą pełnić zarówno funkcję domowego outfitu, ale z powodzeniem można w nich wyjść. 
Czy tworzysz spersonalizowane projekty? Jakie? Na czym polega personalizacja?
Pewnie, staramy się odpowiadać na wszystkie potrzeby naszych klientów. Możemy uszyć niestandardowy rozmiar, czy kształt produktu, poszukać koloru innego niż w ofercie, czy nawet zaprojektować coś nowego . Zawsze staramy się jakoś sprostać wyzwaniom.
Najbardziej nietypowe zamówienie?
Wieeelka poszwa na kołdrę. 
Projekt, którym najchętniej pochwalę się całemu światu ...
Lniana sukienka Pełen Luz. Uwielbiam ją. Jestem pewna, że każda kobieta będzie się w niej czuła i wyglądała fantastycznie.
Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach?
Najczęstsze pytania dotyczą rodzaju wypełnienia poduszek. Zawsze staramy się doradzić każdemu indywidualnie, ponieważ różnica pomiędzy łuskami gryki, a np. orkiszu - podczas snu jest znacząca.
Kim jest odbiorca Twoich produktów? Określ idealnego klienta
Nasze produkty są idealne chyba dla każdego, kto śpi. Czyli najprawdopodobniej większość ludzi na świecie może z powodzeniem z nich korzystać.
Czym zaskakują Cię klienci?
Niektórzy odzywają się po kilku miesiącach od zakupu - dzieląc się z nami informacją o wyleczonych schorzeniach, czy niepowracającym bólu karku! Albo piszą w sprawie zakupu większej ilości poduszek dla bliskich, bo "zmieniło im się życie odkąd mają te poduchy". Dla nas takie informacje są jak motor do działania! Ogromnie nas to cieszy.
Co jest Twoją/Waszą codzienną inspiracją do pracy?
Tu znów pojawia się wątek natury, życia zgodnie z porami roku. Ale też to, co się dzieje w mediach społecznościowych - śledzimy innych twórców, którzy są niezwykle inspirujący!
Gdzie poszukujesz inspiracji na najbliższy sezon/nowe kolekcje?
Nie mamy ściśle zarysowanych planów. Życie samo nam przynosi nowe pomysły i wtedy je realizujemy. A te pojedyncze pomysły układają się w całą kolekcję.
Jaki jest Twój styl na co dzień? 
Jedyne słowo, które przychodzi mi do głowy to... wygodny. Określiłabym go jeszcze jako swobodny, oddychający. Znaczy to w moim przypadku mniej więcej tyle: zwiewna sukienka, czy tunika + luźny sweter lub bluza - wszystko musi być z naturalnych materiałów. A w lato luźne, lniane kiecki. 
3 rzeczy, których nie może zabraknąć w szafie...
luźny, ciepły sweter
prosty, bawełniany T-shirt
lniana sukienka
Dzień w pracy zaczynam od... 
spaceru
Nie wyobrażam sobie pracy bez...
przerw

ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu