Walentynki – jak spędzić wieczór w domowym spa?

Walentynki to niebywała okazja do świętowania we dwójkę, ale nie tylko, jeśli jesteś singlem możesz tak samo uczcić ten wyjątkowy dzień w domowym, walentynkowym spa. Chcemy zaproponować Wam gotowy scenariusz na wieczorny relaks, który pozwoli Ci na pełen relaks, nie tylko 14lutego, ale każdego dnia, gdy tylko poczujesz taką ochotę.

Zasada nr 1 – świece i nastrój

Świece to jedne z najprzyjemniejszych umilaczy w zimowym czasie, nie dość, że zyskujemy na przyjemnym blasku, to jeszcze możemy otulić się przyjemnym zapachem.
Marka Ezti stworzyła świece o przeróżnych zapach, możesz zarówno zakupić świece o obłędnych zapachach takich jak: exotic summer, cucumber melon salad czy caramel apple. Jeśli jesteś w posiadaniu kominka zapachowego możesz wybrać specjalny wosk w postaci kostek o zapachu świeżych owoców lub ciasteczka o zapachu masła orzechowego.

Zasada nr 2 – masaż

Kolejna propozycja to świece aromoterapeutyczne od marki Biosensual, każda ze świec jest odpowiednio nazwana i można ją dostosować do nastroju, pobudzająca relaksująca lub afrodyzjak – idealne na Dzień Zakochanych. Taka świeca nadaje się także do masażu we dwójkę.

Świeca aromaterapeutyczna 200ml MIŁOŚĆ/ Biosensual

Jeśli jednak nie lubisz palących się świec możesz zastosować perfumy aromaterapeutyczne  o przepięknych zapachach pochodzących prosto z natury, których działanie wywiera silny wpływ na naszą psychikę jedne od marki Latoille 5 oraz specjalne spray od marki Soyoosh, która w swojej ofercie ma nie tylko spraye, ale także cudownie pachnące świece.

Mood Perfume KIMIKO – 10 ml/ Latoille 5

Zasada nr 3 – przyjemna kąpiel

Tak, tak każdy z nas uwielbia długie przyjemne leżenie w wannie, żeby ten czas sobie umilić marką Ministerstwo Dobrego Mydła stworzyła półkule do kąpieli czekoladowe, lawendowe czy różane. Inny sposób to pięknie wyglądające muffinki do kąpieli od marki Bydgoska wytwórnia mydła lub firmy LaQ. Jeśli nie kule i muffinki to mydła, które też czynią cuda, w szczególności polecamy te mydła, która są z ziarenkami peelingującymi skórę.

Pólkula Cynamonowa/ Ministerstwodobregomydla

Zasada nr 4 – nawilżanie

Po wyjściu z kąpieli nie można zapomnieć o pielęgnacji i nawilżeniu swojego ciała przyjemnym, otulającym zapachem, proponujemy truskawkowe masło do ciała od marki Body Boom lub nierafinowane masło mango od marki Asoa.

Balsam do ciała Truskawkowy Kusiciel BodyBoom/ Body Boom