Lush Botanicals nakarmi Twoją skórę

Wszystkie produkty marki Lush Botanicals są ręcznie tworzone z myślą by trafić bezpośrednio do Twojej lodówki. Co potem? Możesz karmić swoją skórę na śniadanie i kolację. Już teraz zamów swoje pierwsze naturalne kosmetyki i zakochaj się w świecie Lush Botanicals.

Produkty od Lush Botanicals są tworzone w oparciu o receptury bogate w najcenniejsze oleje tłoczone na zimno, bez konserwantów, syntetyków czy toksyn. Możesz dać swojej skórze soczyste roślinne ekstrakty, olejki eteryczne, cudownie pachnące absoluty i wody kwiatowe. Taki proces tworzenia gwarantuje zachowanie cennego roślinnego dobra, które może zrobić wiele dla skóry. Dzięki specjalnemu opakowaniu w ciemnofioletowym szkle Miron Violet Glass nieprzepuszczającym promieni UVA i UVB kosmetyki od Lush Botanicals zatrzymają świeżość  oraz wartości odżywcze składników. Twoja skóra pozostanie na długo świeża, młoda i zdrowa. Linia kosmetyków Lush Botanicals dzieli się na cztery ważne linie: silne odżywianie, antyoksydacja, detoksykacja i zadania specjalne.

Serum olejowe to istny skarb dla Twojej skóry. Nazwa Beyond Time, wcale nie kłamie, dzięki obłędnemu składowi pozwolisz skórze zachować wieczną młodość. Antyoksydanty, witaminy i minerały to składniki, które wpływają na opóźnienie procesu starzenia. Serum przeznaczone jest dla osób mających wysuszoną oraz odwodnioną skórę. Jest to idealny koktajl dla skóry o obłędnym zapachu frangipani i cytrusów. Wystarczy codziennie rano i wieczorem rozetrzeć w dłoniach kilka kropli serum i zaaplikować je na twarz, szyje i dekolt.

Antyoksydacja z serum Cream in the City stworzone z myślą o kobietach, które w ciągu dnia są zabiegane, narażone na sytuacje stresogenne lub przebywające w klimatyzowanych pomieszczeniach. Składniki zawarte w serum ochronią Twoją skórę przed wpływem negatywnych czynników oraz intensywnie dotlenią skórę i stworzą naturalną ochronę przed wolnym rodnikami. Inspirujący zapach róży damasceńskiej z cytrusową nutą pobudzi Twoją skórę. Dodatkowo serum idealnie nadaje się jako podkład pod makijaż.

Maska Rose Rain to produkt, który nawilży skórę a konsystencja hydro-żelu odżywi i dotleni skórę nadając jej odpowiednią elastyczność. Ekstrakt z zielonej kawy, granatu i guarany zagwarantuję skórze zdrowy wygląd.

Wild thing to krem przeznaczony dla mężczyzn, stworzony z samych naturalnych składników pochodzących z Amazonii i innych tajemniczych miejsc. Obłędny zapach wanilii, frangipanii i cytrusów będzie przyjemnym dodatkiem w ciągu dnia. Krem zawiera dużą dawkę antyoksydantów, kwasu hialuronowego, witamin oraz minerałów.

Przekonaj się na własnej skórze i pokochaj naturalne kosmetyki Lush Botanicals!

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.