SOYOOSH

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych
OPINIE

Soyoosh to niewielka, rodzinna manufaktura z siedzibą na warszawskim Żoliborzu, prowadzona przez Olę i Arka. Naszym celem jest tworzenie naturalnych, minimalistycznych i pięknych produktów, które podnoszą komfort codzienności. Wierzymy w 'less is more' i chcemy kreować styl życia, w którym nasi klienci kupują mniej, ale żyją lepiej. Logo Soyooshu to połączenie palącej się świecy z liściem - dla nas to odniesienie do naturalnych korzeni naszych produktów i jednocześnie symbol tego, jak blisko natury chcemy być z naszą pracą. Nasze produkty robione są ręcznie i stworzone przez nas w kooperacji z utalentowanymi partnerami. Używamy najwyższej jakości, w 100% naturalnych składników, ekologicznego wosku sojowego, bawełnianych knotów i naturalnych olejków eterycznych. Samodzielnie tworzymy kompozycje i testujemy nasze autorskie zapachy. Pracownia istnieje od 2016 roku. Dzisiaj w kolekcji mamy 8 zapachów świec w dwóch rozmiarach, oraz 5 zapachów room spray'ów, sprzedawanych w kilkudziesięciu sklepach w Polsce i za granicą. Inspiruje nas prostota natury, wąchamy dzikie ogrody i polskie lasy, niszowe perfumy i europejskie miasta. Każda kompozycja zapachowa z naszej pracowni jest spotkaniem szlachetnych i cenionych nut z niebanalnymi dodatkami. Efektem są oryginalne produkty, które relaksują, koją i pozwalają podróżować poprzez zapach, bez wychodzenia z domu. Serdecznie zapraszamy do zakupu naszych produktów! Ola Lewanowicz i Arek Mroczek

 
Ocena od 1 do 5 gwiazdek. Średnia ocen 5
b*****l
OPINIE SOYOOSH
5/5
#1677413

Przesyłka dotarła :) wszystko super i bardzo szybko ! Dzięki Polecam i Pozdrawiam!
b*****l
OPINIE SOYOOSH
5/5
#1980569

Przesyłka dotarła :) wszystko super i bardzo szybko ! Dzięki Polecam i Pozdrawiam!
s*****o
OPINIE SOYOOSH
5/5
#1688114

Świeca pachnie cudownie :). Przesyłka zapakowana porządnie, a mini zapałki w pudełku rozczuliły mnie :). Polecam bardzo!
d********a
OPINIE SOYOOSH
5/5
#1688148

Zakupy trafione. Kupiłam swięcę z firmy Soyoosh. Pięknie zapakowany produkt, a ręczny dopisek na fakturze od projektanta ujął mnie za serce i ogrzał jeszcze przed rozpaleniem świecy. Dziękuję.
ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu