Torebka Kopertówka – najmodniejsze fasony sezonu

Jednym z ulubionych modeli torebek Carrie Bradshaw, głównej bohaterki kultowego serialu Seks w Wielkim Mieście, były torebki kopertówki. Nosiła je nie zważając na porę dnia czy okazję. My idziemy w jej ślady i zachęcamy do tego również Ciebie. Oto przegląd modnych kopertówek, które możesz nosić na każdą okazję.

Aktualnie najmodniejszymi kopertówkami są małe torebeczki, które możesz przyczepić do swojego paska. Są to tak zwane belt bag, nie myl ich jednak z nerkami. Jest to świetne rozwiązanie na letni okres festiwali, schowasz tam wszystkie niezbędne rzeczy, a przy tym będziesz wyglądać bardzo modnie! Nasz ukochany model to skórzany belt bag od NOSKA i metaliczne torebeczki marki Szczesny.

Od lewej: Noska, Szczesny / Pakamera.pl

Torebka kopertówka wcale nie musi oznaczać czegoś małego. W trendzie są duże modele, które przypominają trochę pokrowce na komputery. Takie torebki znajdziemy między innymi w ofercie kilku marek dostępnych na Pakamera.pl. Zakochaliśmy się w skórzanej oversizowej kopertówce w kolorze fuksji od marki Zuza Kilanowicz, złocie od Patkas i nieco bardziej klasycznych kopertach Cocoono.

Od lewej: Cocoono, Zuza Kilanowicz, Patkas / Pakamera.pl

Jeśli szukasz czegoś bardziej szalonego postaw na ciekawe kształty i kolory. Zwierzęce wzory, neony, frędzle, trójkątne fasony… Wybór jest naprawdę szeroki. Taka torebkę możesz nosić zarówno wieczorem jak i za dnia. Będzie na pewno bardzo oryginalnym dodatkiem, który ożywi każdą stylizację. Poszukując nieco bardziej odjechanego modelu zwróć uwagę na takie marki jak Ypsilon, Papillon4you, Dressap, La Monique Luxury Handbag czy MF Marta Feliks.

Od lewej: MF Marta Feliks, La Monique Luxury Handbag, Ypsilon / Pakamera.pl

Oczywiście też nieśmiertelna pozostaję również klasyka. Delikatne małe torebeczki na łańcuszkach, pikowane „chanelki”, tradycyjne koperty. To fasony, które z mody nigdy nie wychodzą i warto posiadać je w swojej garderobie. Będą prezentować się one doskonale z mała czarną sukienką od SELVA jak i nieco w bardziej sportowej wersji od REST Factory. Piękne klasyczne torebki znajdziesz u takich projektantów jak Pracownia 166, Foks Form czy Astrid Berlin.

Od lewej: Foks Form, Astrid Berlin, Pracownia 166 / Pakamera.pl

Przy wyborze stylizacji i dobieraniu do niej torebki, nie ważne czy kopertowej czy codziennej, warto pamiętać o kilku zasadach. Przede wszystkim nigdy nie dobieraj jej pod kolor butów czy na odwrót, grozi to modową wpadką i znalezieniem się w rubryce najgorzej ubranych. Jedynym wyjątkiem jest czarny totall-look. Kolejną wartą zapamiętania zasadą jest to żeby nie wypychać swojej kopertówki. Włóż do niej tylko kilka najważniejszych rzeczy, bez których wiesz, że nie przeżyjesz. Ostatnią zasadą jest by zawsze dobierać torebkę tak by odzwierciedlała Ciebie!