Delikatna biżuteria na lato

Lato to pora roku, kiedy w stylizacjach to biżuteria może grać pierwsze skrzypce. Odsłaniamy ciało, bawimy się kolorami – jest to idealna okazja do tego, by uzupełnić outfit o ciekawe akcesoria.

Biżuteria na lato wymyka się wszelkim schematom. Nie możemy wskazać jednoznacznie, czy ma być minimalistycznie czy kolorowo i w stylu boho. Wszystkie chwyty dozwolone! Ważne jest, by biżuteria przyciągała wzrok i podkreślała nasze atuty. No i oczywiście pasowała do stylizacji!

Pierwsze skrzypce wśród projektantów oferujących biżuterię na lato jest Sylwia Żak. Artystka ręcznie wykonuje dodatki w stylu sutache. Przepiękne, kolorowe ozdoby idealnie podkreślają opaleniznę i są idealnym dodatkiem do wakacyjnej stylizacji. Wbrew pozorom, sutache wcale nie jest zarezerwowany dla eleganckich looków. Często możemy dobrać tego typu biżuterię do casualowych looków i na mało formalne okazje. Sutache idealnie pasuje też do festiwalowych zestawów w stylu boho.

Czy jest jakaś alternatywa dla osób, dla których kolorowa biżuteria jest zbyt krzykliwa i rzucająca się w oczy? Marka Manemis oferuje produkty dla aktywnych dziewczyn, które swoje idealne lato spędzają aktywnie, często na długich wędrówkach. Drewniane naszyjniki z wyciętym motywem gór czy też wisiory z leśnymi zwierzakami podbijają serca fanek niebanalnej biżuterii.

manemis / pakamera.pl

Pamiętajcie też, że wakacje to idealny czas na to, żeby poszaleć z dodatkami, których na co dzień nie mamy okazji do niczego dobrać. Kolorowe naszyjniki, kolie z piór, kilka złotych łańcuszków przewieszonych przez ciało czy brzękające bransoletki dodają uroku i letniego charakteru. Biżuteria przede wszystkim ma odpowiadać naszym gustom i potrzebom. Obecnie na rynku jest dostępnych tyle możliwości, że jesteśmy pewni, iż każdy znajdzie bez problemu coś dla siebie.

umiar / pakamera.pl

Mamy jeszcze gratkę dla fanek minimalizmu i klasy w najlepszym wydaniu. Marka Umiar oferuje biżuterię niemal niewidoczną, a jednak niezwykle efektowną. Pamiętajcie, że nawet najprostsza bransoletka na kostkę będzie wyglądała super, jeśli zestawimy ją z ciekawym pedicure i modnymi w tym sezonie klapkami na obcasie.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.