Planer, czyli Twój idealny asystent

Organizacja własnego czasu to temat, który coraz częściej pojawia się jako jeden z kluczowych elementów naszego życia. Czas w pracy, szkole i na uczelni mija nam coraz szybciej, a obowiązków tylko przybywa. Jak najlepiej zaplanować czas, tak aby go nie zmarnować i cieszyć się spokojnymi wieczorami z przyjaciółmi zamiast w pracy robiąc nadgodziny? Jest na to magiczny sposób! Planer to odpowiedzi na potrzeby wszystkich zabieganych osób, które potrzebują uporządkować dzień i chcą cieszyć się bezstresowymi wieczorami.

Planer / Kapotka

Dobrze zorganizowany dzień to klucz do awansu, dobrych ocen w szkole oraz miłego dnia mimo codziennych porządków oraz trójki rozbieganych maluchów. Dobry planer zorganizuje dzień nawet najbardziej roztargnionym i zapracowanym mamom, uczniom oraz pracownikom. W poszukiwaniu planera przedstawiamy kilka propozycji, które na pewno przypadną do gustu miłośnikom organizacji czasu i pracy. Dla miłośników wysublimowanego designu mamy niezwykłe planery od marki Make my Day w formie książki z wygodnym podziałem na dni, tygodnie lub wszelkiego rodzaju wydatki, przychody i drobne notatki. Dobrze dobrany plener to świetna motywacja do codziennych prac i pełna organizacja w działaniu nie tylko przy dużych projektach, przydaje się do organizacji budżetu, czasu oraz wakacyjnych podróży. Możemy zapisać każdy drobiazg, aby nic nie umknęło na małych, samoprzylepnych karteczkach wkoło biurka, klawiatury czy kuchni.

Planer dzienny / Planowanie Podstawa Sukcesu

Wyjątkowy planer przydaje się również podczas organizacji najpiękniejszego dnia, czyli swojego ślubu. W takim notesie znajdzie się miejsce na wszystkie notatki i pomysły na wymarzony ślub. Każda kolejna strona będzie przypominała o ważnych telefonach do cukierni, muzyków lub florystki oraz liście gości do zaproszenia, czy usadzenia. Niezwykle zaprojektowany planer ślubny będzie wskazywał drogę podczas organizacji wesela i przypominał o najdrobniejszych szczegółach, które muszą być doprecyzowane w tym wyjątkowy dniu. Weselny plener to również cudowny prezent od świadkowej lub mamy dla przyszłej panny młodej.

Planer ślubny / Dekoratorkaslubna

Planowanie codziennych. domowych obowiązków również może być pięknie rozpisane w uroczym notesie. Nie można bagatelizować codzienności, którą można urozmaicić zachwycająco wydanym kulinarnym planerem, który pomoże w wyborze dań na cały tydzień, a przy okazji stworzy konkretną listę na zakupy. Dla zabieganych mam mamy również super kalendarz rodzinnych wypadów za miasto, wyjść na wystawę lub listy zadań do wykonania. Jest kolorowy, wielofunkcyjny i gotowy do zamontowania na lodówce.

Planer kulinarny / Follygraph