Prezent na Dzień Nauczyciela

Dzień Edukacji Narodowej, to święto znane bardziej jako Dzień Nauczyciela, który obchodzony jest 14 października. Warto już pomyśleć o wyjątkowym prezencie dla belfra. By ułatwić wybór giftu, przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji, które z pewnością przypadną do gustu niejednemu nauczycielowi.

Prezent dla nauczyciela to miły gest, który z pewnością pokaże, że ciężka praca, którą wkłada w edukacje nie idzie na marne. Świetnym upominkiem będzie kubek z ciekawym napisem i grafiką. W ofercie Pakamera.pl znajdziemy szeroką ofertę wyjątkowych akcesoriów. Ciepła herbata, bądź kawa z pewnością będzie smakować lepiej z kubka, który został wręczony jako prezent na Dzień Nauczyciela.

Kubek / Pracownia Faramuszka
Kubek / Pracownia Faramuszka

Ryzykownym prezentem dla nauczyciela może być biżuteria. Jednak my lubimy czasem zaszaleć! By trafić w gust wystarczy chwilkę poobserwować co lubi nosić nauczycielka. Super modne bransoletki z kulek z pewnością spotkają się z ciepłym przyjęciem. W szczególności polecamy markę Labonita i Coccola, które w swojej ofercie mają bogactwo wzorów i kolorów. Zarówno jeśli chodzi o ozdoby na rękę jak i naszyjniki.

Bransoletka / Labonita
Bransoletka / Coccola

Oczywiście świetnym prezentem są również kwiaty. Jednak tym razem można je wręczyć nieco inaczej. Dobrym pomysłem na prezent na Dzień Nauczyciela jest wazon! Nie dość, że porządny model zawsze się przyda, to dodatkowo możemy w nim podarować piękny bukiet. Również ciekawą opcja jest sprezentowanie doniczki z roślina.

Doniczka / Krykihoki
Wazon / AT the moment ceramics

Kolejna prezentowa propozycja to plakat. Taki prezent dla nauczyciela można w bardzo łatwy sposób spersonalizować. Wystarczy dodać do niego specjalną dedykację, lub cała klasa może złożyć na nim podpis. Taka opcję spersonalizowania grafiki bądź plakatu, oferuję kilka marek dostępnych na Pakamera.pl, są to miedzy innymi Złote Plakaty czy wejustlikeprints. Taki prezent na Dzień Nauczyciela z pewnością zostanie zapamiętany na długo i będzie doskonałą pamiątką.

Plakat / ZlotePlakaty
Plakat / Wejustlikeprints

Prezentem, który zawsze się przyda będzie notes. Warto więc postawić nie tylko na funkcjonalność, ale i na wygląd. W takie święto, jakim jest Dzień Nauczyciela, można zainwestować w specjalny notes czy kalendarz, który na pewno nie zostanie rzucony w kąt. Bo jak wiadomo, każdy belfer lubi notatki. Piękne egzemplarze, dla Pań jak i dla Panów znajdziemy u takich marek jak Rzeczowniksklep czy Papierowka. Będzie to z pewnością udany prezent na Dzień Nauczyciela.

Notes / Papierówka
Terminarz / Rzeczownik

Po więcej prezentowych inspiracji, związanych z dniem nauczyciela, zapraszamy do specjalnej selekcji na Pakamera.plDzień Nauczyciela.