Walentynkowe wnętrza

Walentynki to ulubione święto zakochany podczas którego szykujemy romantyczne atrakcje dla drugiej połówki. To niezwykły dzień pełen niespodzianek pod każdym względem. Zaczynając od miłosnego upominku aż po Walentynkowy wystrój wnętrz. Sprawdźcie jak przystroić romantyczne wnętrze dla ukochanej osoby. 

Świeca do masażu Zielona herbata / 2senses / pakamera.pl

Pachnące świece
To jeden z nielicznych przedmiotów, którego nie może zabraknąć podczas walentynkowego wieczoru. Rozświetlą romantyczną kolację lub wspólny wieczór w salonie. Świece dodadzą niezwykłego klimatu w dzień Walentynek. Pachnące świece to rozkosz dla zmysłów wzroku, węchu oraz dotyku.

Świece do masażu

Podczas kosmetycznych zakupów warto wybrać dodatkową świecę do masażu od marki 2senses. Zmysłowe świece do masażu oraz pielęgnacji suchej i wrażliwej skóry skutecznie przeniesie do świata relaksu. Domowe SPA to świetny pomysł na rozpalanie zmysłów nie tylko na jeden romantyczny dzień w roku:)

Serce / kindforms / pakamera.pl

Wnętrza zdobione od serce
Metalowe serce powstało na wzór fińskich dekoracji Himmeli. Kiedyś słomiane ozdoby zgodnie z tradycją miały zapewnić obfite plony, powodzenie oraz szczęście. Marka kindforms łączy fińską tradycje z nowoczesnym designem. Serce powstało własnoręcznie z mosiężnych elementów. Ozdoba pasuje do każdego wnętrza, wpiszę się w nowoczesny wystrój sypialni lub doda uroku w klimatycznym salonie w skandynawskim stylu. Serce w odcieniach złota doda uroku podczas romantycznego, Walentynkowego wieczoru.

Serce z drewna / Gagalu / pakamera.pl

Drewniane serca
Serca wykonane z brzozowego drewna posłużą w kuchni jako podkładki pod gorącą poranną kawę lub pod doniczki z ulubionymi ziołami. Dwa serca z drewna przywołują na myśl parę zakochanych miłośników naturalnych przedmiotów do wnętrz. Serca wykonane przez markę Gagalu zapakowane w ozdobne pudełko będzie romantycznym prezentem dla bliskiej osoby.

 

 

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.