prezent na chrzest

img-dziecko.jpg

Prezent na chrzest

Dzień Chrztu Świętego to bardzo ważne wydarzenie w życiu całej rodziny, dlatego wybierając dla maluszka prezent na chrzest, warto poszukać czegoś, co po latach będzie piękną pamiątką. W ofercie polskich projektantów na Pakamera.pl znajdziecie bardzo duży wybór ciekawych produktów, które możecie podarować maleństwu i jego rodzicom w tym szczególnym dniu. Aby prezent był jeszcze bardziej wyjątkowy, możecie wybrać coś z opcją personalizowania. Jako prezent na chrzest doskonale sprawdzą się zarówno typowe pamiątki, jak i maskotki czy tekstylia.

Jaki prezent na chrzest podarować maluszkowi? Wspaniałym pomysłem na prezent na chrzest jest album na zdjęcia, do którego rodzice maleństwa będą mogli włożyć zdjęcia z uroczystości. Możecie zamówić album personalizowany, z imieniem dziecka, datą chrztu oraz specjalną dedykacją. Album na zdjęcia to wspaniały prezent na chrzest.

img-tipi.jpg

Piękna pamiątką dla całej rodziny będzie też plakat z metryczką, który możecie wybrać na prezent na chrzest. Idealnie w formie prezentu na chrzest sprawdzają się także personalizowane pudełka z metryczkami, do których rodzice malucha włożą wszystkie pamiątki z tego szczególnego dla nich dnia.

Drewniana skrzyneczka z metryczką maluszka to piękny prezent na chrzest i świetna pamiątka na długie lata. Każdego maluszka ucieszy również słodka maskotka. W ofercie polskich marek znajdziecie najpiękniejsze pluszaki, również te personalizowane, które się świetnie sprawdzą się w prezencie na chrzest. Dobrym pomysłem na prezent na chrzest będą też imienne tekstylia, a także zabawki, na przykład maty edukacyjne i zabawki sensoryczne. W ofercie polskich projektantów znajdziecie duży wybór pięknych prezentów na chrzest, wśród których z pewnością wybierzecie taki, który zachwyci maluszka i jego rodziców. Do prezentu na chrzest warto dołączyć ręcznie wypisaną kartkę z życzeniami, najlepiej ozdobiona autorską ilustracją polskich artystów. Najlepszych prezentów na chrzest oraz kartek z życzeniami szukajcie na platformie Pakamera.pl. 


bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu