Make My Day

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

Make My Day to polska marka, stworzona od początku do końca z pasją. Nasze produkty zostały zaprojektowane w taki sposób, aby pomóc osiągnąć zamierzone cele, zorganizować i uporządkować życie, spełnić marzenia, a przede wszystkim towarzyszyć w najpiękniejszych chwilach w życiu. Nasza marka stale się rozwija, aby w pełni sprostać oczekiwaniom Naszych klientów. Make My Day to produkty o wyjątkowym, minimalistycznym designie połączone z funkcjonalnym wnętrzem. Wierzymy, że to właśnie one pomogą Wam stworzyć Wasz dzień.

 

OPINIE Make My Day

m*****w
★★★★★
automatyczna opinia

Wszystko ok!
k*****k
★★★★★
automatyczna opinia

Polecam serdecznie
J*****a
★★★★★
automatyczna opinia

Rewelacja!
a*****k
★★★★★
automatyczna opinia

Polecam!
W*******6
★★★★★
automatyczna opinia

Wszystko ok!
make-my-day-sklep.jpg

Wywiad z Make My Day

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Inspiracją do stworzenia marki był Nasz własny ślub, a konkretniej jego organizacja. Obecnie na rynku nie ma plannera, który by łączył w sobie planner dzienny wraz z plannerem ślubnym, co pozwala trzymać wszystko w jednym miejscu. W trakcie projektowania pierwszego plannera uświadomiliśmy sobie jak ważne jest dbanie o swoje zdrowie i samopoczucie, dlatego postanowiliśmy stworzyć planner fitness. Dopełnieniem Naszej kolekcji stał się planner daily dla wszystkich, którzy lubią być zorganizowani, ale i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z planowaniem. Od początku istnienia Naszej marki stawiamy na minimalizm, piękny nowoczesny design i funkcjonalność.
Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
Nazwa Make My Day identyfikuje się z główną ideą Naszych produktów, które pomagają stworzyć idealny dzień! Chcieliśmy aby nazwa była prosta, zapadająca w pamięć oraz jednoznacznie kojarzyła się z planowaniem dnia.
Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Największą radość w prowadzeniu marki sprawia Nam kontakt z ludźmi, pozytywny feedback i emocje, którymi dzielą się z Nami Nasi klienci. Uwielbiamy docierać do Nowych klientów poprzez Nasze social media, dlatego dużą wagę przykładamy do codziennej aktywności na portalach społecznościowych, poprzez dodawanie nowych zdjęć, które pokazują jak my wykorzystujemy Nasz planner.
Co jest Twoim największych hitem sprzedażowym? Zdecydowanie Naszym hitem sprzedażowym jest planner ślubny, który zdecydowaliśmy się zaprojektować w trzech wersjach kolorystycznych okładki, co pozwala na idealne dopasowanie planner do swojego indywidualnego stylu. Ten produkt jest dla Nasz szczególnie ważny bo to od niego zaczęła się Nasza przygoda z plannerami Make My Day.

make-my-day-kontakt.jpg


Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów?
Planner daily stworzony jest dla osób, które lubią organizować swój czas lub dopiero zaczynają  przygodę z planowaniem. Planner ślubny jest bardzo funkcjonalny, gdyż podzielony jest na dwie części. Składa się z plannera dziennego i ślubnego co ułatwia zorganizować swój wymarzony ślub krok po kroku. Z kolei planner fitness dedykowany jest osobom aktywnym, dbającym o zdrowie, chcącym kontrolować swoją dietę, postępy i osiągnięcia. Tak samo jak planner ślubny składa się z dwóch części, dzięki czemu nie tylko zaplanujemy swój trening, ale i cały dzień.
Czy tworzysz spersonalizowane projekty? Jakie? Na czym polega personalizacja?
Wszystkie Nasze plannery są spersonalizowane. Na pierwszej stronie plannera znajduje się miejsce na podpis właściciela. Każdy indywidualnie wypełnia strony plannera i sam decyduje o tym co chce w Nim zapisać. Przez co wszystkie plannery są spersonalizowane i wyjątkowe.
Projekt, którym najchętniej pochwalę się całemu światu...
Projekt, z którego jesteśmy najbardziej dumni to różowy planner ślubny, który rozpoczął Naszą przygodę z własną marką i pomógł w organizacji Naszego ślubu. Bardzo byśmy chcieli aby to właśnie ten produkt ułatwił organizację tak wyjątkowego dnia jakim jest ślub.
Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach?
Klienci największą wagę przykładają do designu, funkcjonalności oraz materiałów, z których został wykonany planner. Dodatkowo coraz więcej ludzi świadomie wybiera produkty stworzone przez polskich projektantów, w których stawia się na jakość i kontakt z klientem.
Kim jest odbiorca Twoich produktów? Określ idealnego klienta
Odbiorcą Naszych plannerów są osoby kochające organizacje, planujące swój ślub i dbające o swoje zdrowie i samopoczucie. Wszystkie te osoby łączy miłość do designu i wyjątkowych rozwiązań. Naszym idealnym klientem jest osoba zorganizowana, znająca wartość swojego czasu, chcąca jak najefektywniej wykorzystać swój dzień.
Co jest Twoją codzienną inspiracją do pracy?
Nasza inspiracja do pracy jest ściśle związana z potrzebami Naszych klientów. To dzięki Nim czerpiemy chęci do działania i rozwijania swojej marki.
Jaki jest Twój styl na co dzień? Nasz styl związany jest z minimalizmem, kochamy design, śledzimy aktualne trendy i stawiamy na wygodę i funkcjonalność. Odzwierciedleniem tego są Nasze plannery, które idealnie wkupują się w Naszą filozofię życia.
Dzień w pracy zaczynam od... każdy dzień pracy rozpoczynamy od filiżanki kawy i zaplanowania całego dnia. Przy planowaniu stawiamy nie tylko na obowiązki, ale i przyjemności, które stworzą Nasz dzień.
Nie wyobrażam sobie pracy bez...
Nie wyobrażamy sobie pracy bez dobrej organizacji. Jest to dla Nas motywacją do działania. Daje Nam to możliwość efektywnego wykorzystania każdej minuty dnia.

CZYTAJ W MAGAZYNIE
ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu