Ocena od 1 do 5 gwiazdek. Średnia ocen 5
zobacz więcej »


K****4
OPINIE Merely Susan
5/5
#2205405

Kartki oryginalne,podobają mi się, dziękuję.

Wywiad z Merelysusan

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Pomysł na markę Merely Susan narodził się z potrzeby stworzenia w sieci miejsca, w którym każdy znajdzie coś pięknego dla siebie. Chciałam, aby produkty w moim sklepie były drobnymi przyjemnościami, które wywołają uśmiech na twarzach klientów. Z drugiej strony chciałam podzielić się swoją twórczością. Od kilku lat pasjonuję się malarstwem akwarelowym i grafiką. Mój biznes pozwala mi działać z pasją na obu obszarach.
Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją? Chciałam stworzyć prostą nazwę, która odda charakter moich prac. Słowo "Merely" znaczy "Po prostu". W dosłownym tłumaczeniu cała nazwa mojej firmy to "Po prostu Zuzia".
Jak rozpoczęła się Twoja przygoda jako polskiego twórcy?
Moja przygoda rozpoczęła się od stworzenia kartek na Dzień Babci i Dziadka. Był to bardzo nieśmiały projekt, którego nie miałam w planach sprzedawać. Moi odbiorcy zachęcili mnie do wydruku kilku sztuk. Informacja rozeszła się po internecie, a zainteresowanie było tak duże, że kilka razy robiłam dodruk. To dało mi odwagę i motywację do działania. Pierwszy raz uwierzyłam, że ktoś może chcieć zapłacić za moją twórczość.

Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Największą radość sprawiają mi pozytywne komentarze i wiadomości od zadowolonych klientów. Paczki w moim sklepie pakuję od serca i staram się, aby każdy, kto je otwiera, czuł się wyjątkowo.
Co jest Twoim największym hitem sprzedażowym? Zdecydowanie plakat z paprotką! Chociaż...aktualnie moja kolekcja paprotek trochę się rozrosła. :)
Z jakich materiałów korzystasz najchętniej? Dobrej jakości papier akwarelowy, profesjonalne farby Winsor&Newton i pędzle z naturalnego włosia.
Jak wygląda proces tworzenia nowego projektu?
Pomysł na nową kolekcję długo kiełkuje w mojej głowie. Potem maluję ilustracje w jeden wieczór. W drugi wszystko obrabiam i wysyłam do druku. Tworzę bardzo spontanicznie. Wtedy, kiedy jest na to odpowiedni moment.
Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów?
Upiększanie przestrzeni wokół siebie i sprawianie sobie przyjemności. W moim sklepie są wyjątkowe plakaty, praktyczne notesy i planery oraz urocza papeteria.
Czy tworzysz spersonalizowane projekty? Tworzę wzory na tkaniny i projekty identyfikacji wizualnej. Maluję ilustracje na zamówienie.
Najbardziej nietypowe zamówienie? Okładka albumu ślubnego z dwoma misiami, które miały kojarzyć się z młodą parą.
Projekt, którym najchętniej pochwalę się całemu światu... każdy wzór na tkaniny, z którego zostały stworzone wyjątkowe produkty, to mój powód do dumy!
Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach?
Na to, że ilustracje są malowane ręcznie.
Kim jest odbiorca Twoich produktów? Miłośnik akwareli, romantyk, amator pięknych wnętrz, natury i stylu skandynawskiego. Osoba, która lubi organizację czasu, kreatywna dusza i mama, która docenia piękne rzeczy.
Jaki jest Twój styl na co dzień? Casual. Lubię prostotę i minimalizm.
3 rzeczy, których nie może zabraknąć w szafie... białe trampki, wygodne spodnie z miękkiego jeansu i prosty t-shirt.
Dzień w pracy zaczynam od... dobrej kawy! Powinnam napisać wody z cytryną, ale z tym różnie bywa :D Dobra kawa, pyszne śniadanie i mogę działać.
Nie wyobrażam sobie pracy bez... przespanej nocy. Cenię sobie higienę snu. Tworzę wtedy, kiedy jestem wypoczęta, radosna i pełna pozytywnej energii.

CZYTAJ W MAGAZYNIE
ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek