Rośliny na plakacie

Plakaty to najlepszy dodatek jaki może zagościć w naszym domu! Upiększają wnętrze, dodają niezwykłego klimatu i pozwalają na częste zmiany w wybranym pomieszczeniu. Żegnając lato i przygotowując się na jesienne chłody wybieramy plakaty, które zastąpią nam roślinność przypominającą o letnich ogrodach.

Cytrusowe wakacje
Nasycona dojrzała cytryna to nic innego jak wspomnienie hiszpańskich lub włoskich wakacji pełnych słońca oraz niezapomnianych przygód. Chcąc zachować odrobinę wakacyjnych promieni warto wybrać plakaty ilustrujące namiastkę wakacji. Dlaczego nie pięknie dojrzała cytryna? Cudownie współgra z naturalną roślinnością. Plakat Cytryna znajdziecie u marki HOG STUDIO.

Subtelność na plakacie
W Chinach kwiaty magnolii uważane są za symbol czystości oraz szczerości. Dla nas jest zwiastunem pięknej wiosny i nadchodzącego lata. Kwiat magnolii to przede wszystkim piękna, subtelna kompozycja, która wpiszę się zarówno w nowoczesne minimalistyczne wnętrze jak również do klimatycznej sypialni. W poszukiwaniu drobnych kwiatów na plakacie zaglądajcie do marki muybien.

Pachnące zioła i lawenda
Wakacje spędzone na wsi to wspomnienie pysznego wypiekanego chleba, długich spacerów i zachwycającego pola pełnego lawendy? Ten obraz musi pozostać na długo w naszej pamięci, a pomocne w tym będą plakaty, które obrazują naturalną roślinność napotkaną w ogrodzie na wsi lub podczas długiego spaceru pośród pół i lasów. najpiękniejsze botaniczne plakaty odnajdziecie u marki AnitaTomala.

Monstera na plakacie
Najprawdopodobniej najmodniejsza roślina ostatnich lat. Widzimy ją jako motyw przewodni na biżuterii, bluzkach i oczywiście we wnętrzach. To niezastąpiony kwiat, który z czasem dostarcza coraz więcej radości przy kolejnym pojawiającym się listku. Kiedy nabierają unikalnego dla siebie kształtu można powiedzieć że czujemy nieprzeciętną dumę. A co powiecie na monsterę na plakacie? Dla tych co mają niewielkie wnętrze zamiast rozpościerających się liści polecamy piękne plakaty, które chociaż na chwile zastąpią botaniczną wiosnę i lato! Plakat znajdziecie u marki Merelysusan.