Wybierz idealne łóżko dla siebie

Łóżko jest chyba najważniejszym meblem w każdym domu. Jest miejscem nie tylko do spania. W łóżku często chrupiemy słodkości, odpisujemy na maile, czytamy książę, rozmawiamy o życiu. Dlatego by wybrać odpowiednie łóżko musicie zastanowić się w jakim stylu jest Wasza sypialnia, czy śpicie w nim samotnie czy z partnerem lub dzieciakami. Polscy projektanci mają świetną ofertę dla niezdecydowanych. Zobaczcie sami.

JUICY COLORS / ŁÓŻKO

Królujący już ładnych parę lat styl skandynawski to zawsze trafiony pomysł. Juicy Colors proponuje nam właśnie łóżko Scandi wykonane na dębowej ramie. By zapewnić komfort gdy oprzecie się o wezgłowie projektanci obili je welurową tkaniną, ale w ofercie mają też aksamit, bawełnę czy skórę. Tak spersonalizowany produkt może stać się głównym akcentem Waszej sypialni.

STOLARNIA JAWORSKI / ŁÓŻKO

Dla lubiących prostotę polecamy klasyczne projekty od Stolarnia Jaworowski. Dębowe drewno, proste linie, klasyczne proporcje sprawią, że łóżko będzie pasowało do wielu wnętrz. Idealnie sprawdzi się w białej sypialni. Stworzone dla miłośników natury, ekologicznych materiałów i tradycyjnych rozwiązań.

FAMFARA / ŁÓŻKO

Jeśli szukacie jednoosobowego łóżka lub świetnego mebla do dziecięcego pokoju to polecamy łóżko Kubik od marki FAMFARA, które posiada dużą szufladę na przechowywanie pościeli oraz dwie mniejsze szuflady na rzeczy osobiste. Fajnie jest też to, że do jego wykonania użyto sklejki liściastej, wykończonej woskiem i olejem naturalnym. Projektanci pomyśleli też o funkcjonalności mebla tworząc go z modułów. Do ułożenia jest 9 rodzajów kubików, które pozwalają na tworzenie nieskończonej ilości zestawów. Kubiki mogą być zarówno szufladami jak i półkami lub boxami, które funkcjonują samodzielnie.

FRANCKE ART / ŁÓŻKO

Dla wielbicieli stylu vintage i retro polecamy projekt od Francke Art. Romantyczne łóżko nie bez powodu nosi nazwę Babunia. Wyglądem przypomina ogromne łoża jak z poprzedniej epoki. Są one ciężkie i solidne, ale dzięki rustykalnemu wykończeniu nabierają lekkości i z odpowiednimi dodatkami mogą wprowadzić do wnętrza romantyczny charakter. Ręcznie robione łóżko prezentuje ponadczasowy design, a przy tym jest bardzo porządnie wykonane.

MAZZIVO / ŁÓŻKO

Nowoczesne wnętrze wymaga odpowiedniego designu. Tu z pomocą przychodzi marka Mazzivo, która proponuje nietypową konstrukcję łóżka boxspring. Dzięki temu nadaje mu lekkości. Ma się wrażenie, że bryła łóżka unosi się nad podłogą i jakby lewituje. Komfort przebywania w łóżku zapewnia wysoki, tapicerowany zagłówek. Jesionowe, lite drewno zaimpregnowano jedynie olejem lnianym, co nadaje temu projektowi surowego charakteru.