Stylowe dodatki do pokoju studenta

Choć wakacje studentów są trochę dłuższe, już teraz muszą zacząć szukać odpowiedniego lokum. Studenckie mieszkanie jest często zarówno miejscem spotkań i szalonych imprez, ale też oazą spokoju w trakcie sesji. Specjalnie dla was przygotowaliśmy zestawienie najbardziej stylowych rzeczy, które powinny znaleźć się w studenckich mieszkaniach.

Lampy
Studenckie życie to niestety nie tylko imprezy i spotkania towarzyskie, ale też sesja. W pokoju żadnego studenta nie może zabraknąć więc stylowej lampy, która uprzyjemni (i ułatwi) naukę. Designerka lampa biurkowa PAIPI od marki WHITE MOOD Design Factory doda twojej studenckiej sypialni industrialnego charakteru. Jest nie tylko modną ozdobą ale też doskonałym towarzyszem nocnej nauki. Niech zagości nietypowy design w studenckim życiu!

Dywany
W trakcie studenckich imprez zwykle brakuje miejsca do siedzenia. Dywan sprawdza się więc idealnie, gdy wszystkie krzesła i fotele są już zajęte. Modne wzory znajdziesz u marki MIA home passion. Okrągły dywan Orient II będzie piękną ozdobą twojego studenckiego mieszkania na co dzień i nada przytulnego klimatu z dala od domu.

Dodatki
Aby w studenckim mieszkaniu poczuć się jak u siebie i nadać mu odrobinę osobistego charakteru warto pomyśleć o dodatkach. Jesteś fanem kina? Powieś na ścianie plakat z grafiką inspirowaną ulubionym filmem, np. Gwiezdne Wojny od marki minimalmill.

Do tego przyda ci się trochę tekstyliów, które wprowadzą do studenckiego mieszkania trochę klimatu hygge. Miękkie poduchy, koce, narzuty. I życie studenta od razu staje się przyjemniejsze!

W pokoju studenta nie może oczywiście zabraknąć zegara, który przypomni ile czasu zostało do zajęć. Nowoczesny, minimalistyczny zegar jeleń od marki Dream Woods będzie piękną ozdobą studenckiego mieszkania.

Hektolitry kawy
Całonocna impreza a zajęcia na 8.15? Każdy student wie, że w takich sytuacjach konieczna jest kawa! Najlepiej w kubku z napisem wprowadzającym w dobry nastrój. Na platformie znajdziesz duży wybór kubków i filiżanek, które pomogą ci dobrze zacząć dzień. W poszukiwaniu tych i innych gadżetów, które uprzyjemnią studenckie życie zaglądajcie na stronę Pakamera.pl wnętrza!