Prezent na Dzień Nauczyciela :: pomysły na każdą kieszeń

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Nauczyciela. Co podarować ulubionym wychowawcom i nauczycielom, aby pokazać im, jak bardzo cenimy ich pracę i trud, który wkładają w wychowanie swoich uczniów? Ciekawych pomysłów na prezent na Dzień Nauczyciela szukajcie na platformie Pakamera.pl.

prezent na Dzień Nauczyciela pakamera.pl

Klasyczny pomysł na przydatny prezent? Oczywiście skarpety! Szukając skarpet na prezent na Dzień Nauczyciela, zajrzyjcie koniecznie na naszą platformę. Jeżeli wasz nauczyciel ma poczucie humoru i ceni sobie niebanalne gadżety, postawcie na oryginalne skarpety w nietuzinkowy wzór. Nasz hit? Matematyczne skarpety back to school od marki Spox Sox – idealny i nietuzinkowy prezent, który zachwyci nauczyciela matmy!

Dobrym pomysłem na prezent, który się zawsze sprawdza, jest portfel lub organizer. Organizer/etui od Alicja Getka LAB zachwyci nauczycielkę ceniąca sobie piękny design i akcesoria z charakterem. Model z funkcją etui na tablet oraz okładki na notes to dodatek, który będzie wprost nieoceniony dla osoby, która uczy w szkole. Wysoka jakość i unikalność takiego etui sprawia, że to wymarzony prezent na Dzień Nauczyciela.

prezent na Dzień Nauczyciela pakamera.pl

Szukacie pomysłu na upominek dla nauczyciela angielskiego? Co powiecie na zestaw zabawnych stempelków z ocenami? Motywujące stempelki ucieszą nie tylko samego nauczyciela, ale też jego uczniów – zobaczyć na klasówce z angielskiej gramatyki stempelek z napisem “well done”? Bezcenne! Takie cuda tylko u marki Malu Studio.

Prezentem, który zachwyci nauczyciela mężczyznę, jest mucha. Model drukowany w wzory z matematyki albo chemii od marki HisOutfit będzie piękną pamiątką dla wychowawcy, który będzie po latach wspominać swoją ulubioną klasę 3b… W dodatku taką muszkę może założyć na waszą studniówkę! Rzecz dla ceniących niebanalne dodatki.

prezent na Dzień Nauczyciela pakamera.pl

Na Pakamera.pl, poza muchami, znajdziecie też spinki do mankietów. Możecie wybrać coś klasycznego i ponadczasowego, albo postawić na model w niebanalnej formie. Spinki do mankietów w kształcie ekierki dla matematyka to wprost wymarzony prezent na Dzień Nauczyciela.

prezent na Dzień Nauczyciela pakamera.pl

Symboliczny podarunek na Dzień Nauczyciela na pewno wzruszy i zakręci łezkę w oku ukochanej pani wychowawczyni. Dla wyjątkowej osoby wybierzcie filiżankę z napisem, na przykład z ręcznie namalowanym imieniem waszej pani. To doskonały upominek, który możecie podarować również z okazji roku szkolnego lub imienin.

prezent na Dzień Nauczyciela pakamera.pl

Oryginalnym prezentem, który spodoba się chyba każdemu nauczycielowi, będzie plakat z motywacyjnym napisem. “Uczę dzieci, a ty jaką masz super moc?” to tylko niektóre pomysły marki Plakatowka. Jesteśmy pewni, że ten upominek otrzyma honorowe miejsce w waszej klasie!

prezent na Dzień Nauczyciela pakamera.pl

Torba na prezent na Dzień Nauczyciela? Czemu nie! Piękna, płócienna torba to nieoceniony asystent nauczyciela, który na co dzień dźwiga do szkoły całe mnóstwo materiałów, książek i waszych klasówek. Koniecznie wybierzcie model z motywacyjnym lub zabawnym napisem. “Dziś nie pytam” od marki AllbagAllprints będzie dla całej klasy miłą zapowiedzią!

prezent na Dzień Nauczyciela pakamera.pl

Świetnym pomysłem na piękny prezent na Dzień Nauczyciela może okazać się zakładka do książek. Na naszej platformie znajdziecie ciekawe modele, które będą dla waszego ukochanego wychowawcy piękną pamiątką po latach. Sprawdzi się nie tylko w przypadku nauczyciela języka polskiego!