Sunday is Monday

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych

Sunday is Monday – ruch, witalność, przedsiębiorczość, siła. Działamy w obszarze aktywnego stylu życia. Prowadzimy warsztaty, piszemy, inspirujemy. Mamy proste przesłanie: Zadbaj o siebie! To może być joga, spacer, crossfit, śmiech, dobre jedzenie. Ba! Leżenie to też ćwiczenie. Praca, projekty, dzieci, dom – to wszystko ważne, ale zdrowie to skarb. A robota nie zając, nie ucieknie. Sunday is Monday tworzą: Emilia Kołowacik, która uczy siebie i innych, jak tworzyć wartościowe produkty i usługi, prowadzi warsztaty oparte o metodę design thinking. Przez kilka lat współtworzyła Łódź Design Festival. Kasia Szota - Eksner: Prowadzi szkołę Yogasana. Nie tylko uczy jogi ale też kapitalnie pisze i promuje projekt. Jak Polska długa i szeroka namawia kobiety do szukania (mimo wszystko!) siły w sobie . Współtworzyła kalendarz i nie tylko. Dziewczyna ze Śląska :) Współpraca: Iza Kaczmarek-Szurek: Autorka plakatów, ilustratorka. Jogę porzuciła dawno temu na rzecz wyciskania kilogramów na sztandze w imię zasady: "padnij ale powstań". Dobra siłka nie jest zła! Nasz człowiek w stolicy :) Ania Rudak: Ilustratorka z Gdańska, ponad wszystko ceniąca sobie dostęp do morza, który uznaje za piękną możliwość zrobienia sobie kreatywnego przeciągu w głowie. Studio graficzne Polkadot: Ola Woźniak i Hania Niemrowicz. Łódzki tandem. Magda Paszkiewicz i Pola Chrobot: Projektują biżuterię. Dla nas i nie tylko. Miasto Łódź. Monika Burszczan: Robi bardzo fajne zdjęcia. Dla nas i na Śląsku. Niech moc będzie z nami!

 

OPINIE Sunday is Monday

w******n
★★★★★

Dzień dobry! To nie pomyłka, zamawiam ten plakat jeszcze raz - tym razem do kogoś, kto niebawem wybiera się do Kanady i przekaże go osobiście mojej przyjaciółce :) Dziękuję!
b******k
★★★★★
automatyczna opinia

Bezproblemowe zakupy
k***a
★★★★★
automatyczna opinia

Polecam projektanta
j*****a
★★★★★
automatyczna opinia

Wszystko ok!
c*****a
★★★★★
automatyczna opinia

Wszystko super

Wywiad z Sunday is Monday

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Nazywam się Emilia Kołowacik i tworzę Sunday is Monday, markę inspirowaną jogą i aktywnym stylem życia oraz małe studio kreatywne. Marka powstała z doświadczeń z pracy z projektantami, miłości do jogi i życia.
Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
Mój syn urodził się o 23.59 z niedzieli na poniedziałek. Sunday is Monday. Monday is Sunday. Co to za różnica :) Lubię niedziele i poniedziałki tak samo jak piątki.
Jak rozpoczęła się Twoja przygoda jako polskiego twórcy?
Pomysł spadł na mnie jak latosie jabłko i zaczęłam działać.
Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Praca ze wspaniałymi ludźmi, możliwość realizacji pomysłów.
Co jest Twoim największym hitem sprzedażowym?
Plakat Wdech wydech! Znajdziesz na nim zachętę do codziennego Powitania Słońca. To dynamiczna sekwencja, świetna dla każdego. 1 powtórzenie to tylko 30 sekund :)
Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
Papier, głowa.
Jak wygląda proces tworzenia nowego projektu?
Czerpię z jogi, relacji z ludźmi, z siebie

Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów?
Dekoracja szkoły jogi, centrum fitness, spa, gabinetów terapeutycznych, oraz oczywiście domów.
Czy tworzysz spersonalizowane projekty? Jakie? Na czym polega personalizacja?
Oferuję współpracę przy kreacji wizualnej marki, projektu, eventu. Mam bogate doświadczenie w realizacji eventów w branży projektowej. Prowadzę warsztaty wykorzystujące podejście design thinking.
Najbardziej nietypowe zamówienie?
Wielka grafika na ścianę domu.
Projekt, którym najchętniej pochwalę się całemu światu ... to seria inspirowana jogą, choć należy podkreślić, że autorką rysunków jest Iza Kaczmarek-Szurek. Ja jestem kreatywną sprężyną i autorką pomysłów. Plakaty zdobyły nagrodę must have 2017, Lodz Design Festival. Polecialy też na Design Week do San Francisco/organizator: Spirit od Poland, Hidden Power, kwiecień 2018
Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach?
Żart, lekkość.
Kim jest odbiorca Twoich produktów? Określ idealnego klienta.
Powiedzmy ma na imię Magda. Ma 33 lata, mieszka w dość dużym mieście. Woli rower, niż cztery kółka, matę do ćwiczeń, ponad popcorn w multipleksie. Nie kupuje bez powodu. Ceni wygodę, mniej ponad więcej. Gwar....wśród przyjaciół. Nie lubi zgiełku, szumu i lansu. Wybiera las. Dobre życie. Jej motto życiowe: To nie problem, to przygoda.
Czym zaskakują Cię klienci?
Uśmiechem, entuzjazmem.
Co jest Twoją codzienną inspiracją do pracy?
Joga, życie, ludzie wokół, ja sama.
Gdzie poszukujesz inspiracji na najbliższy sezon/nowe kolekcje?
W życiu, na jodze, w relacjach, w sobie.
Jaki jest Twój styl na co dzień? 
Sukienki, dużo koloru.
3 rzeczy, których nie może zabraknąć w szafie ... Sukienka, legginsy i koszulka na jogę
Dzień w pracy zaczynam od … Zaplam świeczkę w kominku do aromaterapii i wlewam ulubiony olejek.
Nie wyobrażam sobie pracy bez … Chyba nie ma czegoś takiego. Może bez grawitacji byłoby trudno :)

CZYTAJ W MAGAZYNIE
ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu