Wernisaż Wiosna jest kobietą!

Kobiety o kobietach, nie tylko dla Kobiet. Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet oraz nadchodzącej wiosny łączymy siły z utalentowanymi ilustratorkami ukazując wystawę wyselekcjonowanych plakatów. 8 marca wyruszamy na wernisaż do warszawskiego Na Lato. Będzie kobieco, muzycznie z udziałem koktajli na bazie ginu i świeżych owoców.

Plakaty pełne kobiecego spojrzenia!
4 utalentowane ilustratorki, 4 style, 4 odrębne spojrzenia na Świat. Łączą siły we wspólnym projekcie. Przedstawiają różne oblicza kobiet. Silne, piękne, barwne i wyjątkowe! Wystawa Wiosna jest Kobietą to opowieść o kobiecości, myślach, które nam towarzyszą, kobiecych obowiązkach oraz przyjemnościach jakie na nas codziennie czekają. Nie zapominajmy, że plakaty od polskich autorek to jeden z najlepszych pomysłów na upominek na zbliżający się Dzień Kobiet.

Tego wieczoru w NA LATO Day & Night na Rozbrat 44a rozgrzewać Was będzie DJ ROMI i Dj Gafo, a chłodzić – najlepsze koktajle na bazie ginu Tanqueray No.10 i świeżych owoców.

Zapraszamy 8 marca na spotkanie z ilustratorkami:
Mary Zaleska jest ilustratorem oraz grafikiem kreatywnym z Trójmiasta. Edukacje oraz doświadczenie zdobyła w Nowym Jorku. Jej ilustracje skupiają się na postaciach kobiecych oraz na detalu, teksturze i kolorze. Skupia się na rozwijaniu swojego warsztatu artystycznego.

Ewelina Gąska jest ilustratorką i projektantką graficzną. W swej twórczości stawia na odważne kolory oraz wykorzystywanie licznych patternów. W większości jej prace to interpretacja znanych klasyków m.in.: Van Gogha, Fridy Kahlo, Vermeera oraz plakatów muzycznych i lifestylowych.

Joanna Gębal illustrations absolwentka Wydziału Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Zajmuje się ilustracją prasową, książkową oraz grafiką użytkową. Swoje ilustracje publikowała między innymi w magazynach: Kukbuk, Zwykłe Życie, Zwierciadło czy Wysokie Obcasy.

Sunday is Monday / Iza Kaczmarek-Szurek – ruch, witalność, przedsiębiorczość, siła. Działamy w obszarze aktywnego stylu życia. To proste przesłanie: Zadbaj o siebie! To może być joga, spacer, crossfit, śmiech, dobre jedzenie. Iza Kaczmarek-Szurek to autorka plakatów, ilustratorka. Jogę porzuciła dawno temu na rzecz wyciskania kilogramów na sztandze w imię zasady: „padnij ale powstań”.

Plakaty stworzone przez polskie autorki przedstawiają kobiece spojrzenie na kobiecy świat. Wernisaż to połączenie czterech zdolnych ilustratorek, które zainspirują nas do poszukiwania nowych plakatów idealnych na prezent na Dzień Kobiet. Czy może być lepsze połączenie jak wieczór w Na Lato z orzeźwiającym wiosennym drinkiem i ulubionymi plakatami?