KARiTEe

Kontakt z projektantem
Dodaj do ulubionych
OPINIE

KARiTEe – pracownia ekologicznych, ręcznie robionych świec z naturalnych wosków roślinnych. Inspirowane naturą, piękne zapachy i kompozycje roślinne zatopione w naszych produktach stworzą wyjątkową i magiczną atmosferę w Twoim domu. Będą też wspaniałym i nietuzinkowym prezentem, upominkiem lub podziękowaniem dla Twoich bliskich, przyjaciół, współpracowników, bądź partnerów biznesowych. W naszej ofercie znajdziesz: -zapachowe świece sojowe w różnych rozmiarach, -ekologiczne, naturalne woski zapachowe, -luksusowe tabliczki zapachowe, tak zwane garderobianki, -naturalne podgrzewacze - tealighty, -gotowe zestawy prezentowe, -świece z zatopionym suszem roślinnym bądź korzennym, -podziękowania-upominki dla gości weselnych, -personalizowane świece, zestawy prezentowe, które wykonamy specjalnie dla Ciebie. Wszystkie nasze produkty są w 100% wykonane ręcznie i są efektem wielkiej pasji, miłości i zaangażowania. Nie są produkowane na masową skalę, lecz w niewielkich partiach z dbałością o najdrobniejszy szczegół, począwszy od wyboru surowców, a skończywszy na pakowaniu produktu końcowego. Dzięki temu trafia do Ciebie nietuzinkowy, ekskluzywny i wyjątkowy produkt. Wybierając KARiTEe stawiasz na wysoką jakość, przejawiającą się w każdym detalu.

 
Ocena od 1 do 5 gwiazdek. Średnia ocen 5
x***d
OPINIE KARiTEe
5/5
#2181778

Świeca pomysłowo zapakowana :) Śliczny i intensywny zapach ! Szybka realizacja zamówienia. Zdecydowanie polecam !:)
D*****k
OPINIE KARiTEe
5/5
#2237427

Świeca estetyczna, ładnie zamknięta, zapach bardzo intensywny
p*****a
OPINIE KARiTEe
5/5
#2139603

świeca bardzo estetyczna :) oby służyła osobie która będzie nią obdarowana, z wielką chęcią polecę i może wróci po więcej :))
p*****a
OPINIE KARiTEe
5/5
#2174848

woreczek bardzo estetyczny :) pachnie już przed otwarciem pudełeczka :) mam nadzieję, że będzie cieszyć swoim zapachem w domu :)
ARCHIWUM
bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu