arty-arty-kontakt.jpg

Wywiad z Arty arty

Skąd pomysł na stworzenie marki?
Dziś już wiem, że o tym by móc zarabiać na swojej pasji marzyłam od zawsze, byłam się jednak spróbować. Wiele lat nie dawałam sobie szansy, aż przyszedł odpowiedni czas, odpuściłam swoje niedociągnięcia i po prostu zaczęłam malować. I tak, z dnia na dzień, naturalnie tworzyły się moje Arty arty.
Jak powstała nazwa firmy? Co było inspiracją?
Tak naprawdę, nazwa sama wpadła mi do głowy, Arty arty.? - Zabawne! Pomyślałam i tak już zostało :)
Jak rozpoczęła się Twoja przygoda jako polskiego twórcy?
W grudniu zeszłego roku namalowałam obraz dla mojego mistrza jogi i jego żony, dałam sobie szansę obdarować kogoś czymś od serca i tak już zostało :)
Co sprawia największą radość w prowadzeniu marki?
Uwielbiam uśmiech moich klientów, tę świadomość że zrobiłam dla nich coś pięknego, coś co cenią i coś co będzie im towarzyszyć przez długi czas. Może właśnie dlatego, tak bardzo lubię moment pakowania zamówień. Chcę, aby moje paczuszki dawały radość już przed otwarciem :) jak w urodziny!

arty-arty-2125.jpg

Co jest Twoim największym hitem sprzedażowym?
Ręcznie malowane zakładki do książek na papierze czerpanym.
Z jakich materiałów korzystasz najchętniej?
akwarela, papier akwarelowy, czerpany, tusz
Jak wygląda proces tworzenia nowego projektu?
Zazwyczaj, gdy mam czas aby stworzyć coś dla siebie, zamysł mam w głowie już dłuższy czas, tak tłucze mi się po głowie :). Standardowo szukam inspiracji pasujących do mojego zamysłu, szkicuję, maskuję przy pomocy płynu maskującego, maluję, trochę czaruję :) usuwam maskownicę i długo, długo bawię się w szczegóły :)
Jakie jest przeznaczenie Twoich produktów?
Moje produkty mają przede wszystkim cieszyć oko, ozdabiać, dawać dobrą energię każdego dnia. Chciałabym, aby moje prace przypominały o tym, ile piękna jest na świecie i aby je zobaczyć trzeba tylko chcieć "widzieć"
Czy tworzysz spersonalizowane projekty? Jakie? Na czym polega personalizacja?
Oczywiście, że tak to 90% mojej pracy :)  Maluję na specjalne zamówienie obrazy/zakładki/projekty/loga/portrety/kartki okolicznościowe, natomiast wydruki i plakaty to tylko dodatek. Kocham tworzyć dla klienta, indywidualnie.
Najbardziej nietypowe zamówienie? Chyba obraz na opakowanie kawy :)
Projekt, którym najchętniej pochwalę się całemu światu ...Początek serii galaktycznych miast, który rozpoczęłam ukochanymi Katowicami.
Na co klienci zwracają największą uwagę w oferowanych projektach?Myślę, że na charakterystyczna dla mnie, motyw galaktyki.
Kim jest odbiorca Twoich produktów? Określ idealnego klienta To osoba ceniąca delikatne i subtelne przedmioty, kochająca marzyć i odczuwać. Lubiąca poczuć się czasem dzieckiem. Czym zaskakują Cię klienci? Kreatywnością :) Co jest Twoją/Waszą codzienną inspiracją do pracy? Mój syn, jego energia i ciekawość świata, niewinność. 
Gdzie poszukujesz inspiracji na najbliższy sezon/nowe kolekcje? W codzienności Jaki jest Twój styl na co dzień?  Lubię czuć się kobieco, ale i wygodnie, wszak jestem młodą mamą :) 3 rzeczy, których nie może zabraknąć w szafie...delikatna zwiewna sukienka, proste czarne baleriny, jeansy Dzień w pracy zaczynam od... kawy
Nie wyobrażam sobie pracy bez...muzyki

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek