zaproszenia ślubne

img-zaproszenia.jpg

Zaproszenia ślubne

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu nie tylko młodej pary, ale też całej rodziny i przyjaciół. Aby był jeszcze bardziej wyjątkowy, warto zadbać o jego odpowiednią oprawę. W całej masie ślubnych przygotowań zapomnieć nie można oczywiście o zaproszeniach ślubnych. Bogaty wybór przepięknych zaproszeń ślubnych od polskich projektantów znajdziecie na platformie Pakamera.pl. Od zaproszeń ślubnych w stylu skandynawskim, przez zaproszenia ręcznie malowane na czerpanym papierze, aż po zaproszenia ślubne ozdobione indywidualnym portretem pary młodej – w ofercie zaproszeń ślubnych tworzonych przez polskie marki każda para z łatwością wybierze te idealne.

Polscy projektanci tworzą najpiękniejsze zaproszenia ślubne, które zachwycą waszych gości i będą stanowić dla nich miłą pamiątkę. Szukając tych idealnych, wymarzonych zaproszeń ślubnych, warto wziąć pod uwagę motyw przewodni uroczystości i dopasować zaproszenia do klimatu przyjęcia. Jeżeli swój ślub i wesele organizujecie w pałacu, w klimacie glamour, wybierzcie zaproszenia ślubne ozdobione koronką, mieniącymi się kryształami, opakowane w eleganckie, białe koperty. Zaproszenia ślubne w stylu glamour będą doskonałą zapowiedzią zbliżającej się uroczystości!

img-wesele.jpg

Miłośnikom natury i stylu skandynawskiego polscy projektanci proponują oryginalne zaproszenia ślubne ozdobione motywami botanicznymi albo zaproszenia w leśnym klimacie. Takie zaproszenia doskonale podkreślą charakter uroczystości urządzonej w wiejskiej stodole lub uroczej altanie. Do środka włożyć możecie suszone kwiaty lub zboża, co dla gości będzie doskonałą wskazówką tego, co czeka ich w trakcie przyjęcia.

Szukając idealnych zaproszeń ślubnych warto zapoznać się z tymi tworzonymi przez polskich projektantów. Oryginalne wzory, najmodniejsze motywy, klimatyczne dodatki i jakość wykonania – polscy projektanci udowadniają, że zaproszenia ślubne w tradycyjnej, papierowej formie nigdy nie wyjdą z mody. Niezależnie od tego, czy wolicie klasykę, czy stawiacie raczej na designerskie zaproszenia ślubne, w ofercie polskich marek z pewnością znajdziecie te, które idealnie odzwierciedlą wasz styl i upodobania.


bądź na bieżąco z promocjami, rabatami i nowymi kolekcjami naszych marek

FacebookInstagramPinterest
Pakamera ® Copyright © 2005 - 2020
Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu