10 pomysłów na zaproszenia ślubne

W poszukiwaniu idealnych zaproszeń ślubnych jest wiele aspektów, które należy brać pod uwagę. Muszą być piękne! Koniecznie wydrukowane na dobrym papierze, mają posiadać unikalną kopertę oraz zachwycać wszystkich zaproszonych gości, a w szczególności przyszłą pannę młodą. Wybieramy najpiękniejsze zaproszenia na ślub.

Paperwords
Paperwords Pakamera.pl

Naszym faworytem są minimalistyczne zaproszenia z delikatnym kwiecistym akcentem. Marka Paperwords zdecydowanie wie jak to zrobić! Kwieciste zaproszenia posiadają wszystko co trzeba do szczęścia. Piękny papier naturalne kwieciste zdobienia, które pierwotnie były malowane ręcznie. Wiosenny motyw bardzo nas przekonuje do ślubu w stylu boho.

Paperwords Pakamera.pl

Kolejną propozycją od marki Paperwords jest projekt bez zbędnych dodatków, kolor plus najważniejsze informacje. Zaproszenie w fioletowym odcieniu skutecznie przyciągnie uwagę i zachwyci każdego gościa.

PAPIEROWA GRUSZKA pakamera.pl

Pozostając w minimalistycznym klimacie zobaczcie projekt od marki PAPIEROWA GRUSZKA, który zachwyci wszystkich miłośników minimalizmu. Biała kartka papieru zdobiona prostym delikatnym sercem wyraża więcej niż tysiąc słów! Tu widać miłość!

Love me Paper pakamera.pl

Dla miłośników boho klimatu mamy kolejną propozycję z delikatnymi kwiatami w tyle. W tym zaproszeniu główną role odgrywa niecodzienna czcionka! Zaproszenia są bardzo kuszące! Projekt wykonała marka Love me Paper.

Bridartis pakamera.pl

Rustykalne zaproszenie z toskańskim rozmarynem w roli głównej skradło nasze serca! Bridartis stworzył zaproszenia na ślub składające się z dwóch zachwycających kart przewiązanych lnianym sznureczkiem. Jest pięknie!

boho design pakamera.pl

Zaproszenia w boho stylu to niekończący się hit corocznych wesel. Minimalistyczna grafika w połączeniu z zachwycającym ręcznie czerpanym papierze to perełka! boho design specjalizuje się w prostych i zapierających dech w piersiach zaproszeniach. Każdy chce je mieć!

Papel pakamera.pl

W poszukiwaniu naturalnych zielonych wzorów zaglądajcie do marki Papel, która oferuje ogromny wybór wzorów i każda przyszła panna młoda odnajdzie swój wymarzony. Co powiecie na motyw rustykalnego wianka połączony z ekologicznym papierem?

Lawendowy Bazar pakamera.pl

W zestawieniu ulubionych marek, które tworzą piękne zaproszenia na ślub nie może zabraknąć marki Lawendowy Bazar, która tworzy nie tylko zaproszenia ale również botaniczne plakaty i dodatki.

Bridartis pakamera.pl

Alternatywą do klasycznych boho i rustykalnych zaproszeń jest niecodzienna głębia oceanu, którą odnajdziecie u marki Bridartis. W końcu nie każde zaproszenie musi być obsypane kwiatami i sercami.

Voska Studio pakamera.pl

Ostatnia inspiracja to bilet do nieba! Zaczynamy film pod tytułem Love Story! Kto uczestniczy w seansie? Nie zapomnijcie zabrać biletu wstępu od marki Voska Studio.

No Comments Yet

Leave a Reply

Your email address will not be published.