10 pomysłów na zaproszenia ślubne

Wybieramy najpiękniejsze zaproszenia na ślub. W celu odnalezienia idealnych zaproszeń ślubnych trzeba przeanalizować wiele aspektów, aby idealnie wpasowały się w weselny klimat. Muszą być piękne! Koniecznie wydrukowane na dobrym papierze, mają posiadać unikalną kopertę oraz zachwycać wszystkich zaproszonych gości, a w szczególności przyszłą pannę młodą. 

Paperwords
Paperwords Pakamera.pl

Naszym faworytem są minimalistyczne zaproszenia z delikatnym kwiecistym akcentem. Marka Paperwords zdecydowanie wie jak to zrobić! Kwieciste zaproszenia posiadają wszystko co trzeba do szczęścia. Piękny papier naturalne kwieciste zdobienia, które pierwotnie były malowane ręcznie. Wiosenny motyw bardzo nas przekonuje do ślubu w stylu boho.

Paperwords Pakamera.pl

Kolejną propozycją od marki Paperwords jest projekt bez zbędnych dodatków, kolor plus najważniejsze informacje. Zaproszenie w fioletowym odcieniu skutecznie przyciągnie uwagę i zachwyci każdego gościa.

Lovlov

Pozostając w minimalistycznym klimacie zobaczcie projekt od marki Lovlov, który zachwyci wszystkich miłośników minimalizmu. Czysta kartka papieru zdobiona prostą, delikatną grafiką obrączek wyraża więcej niż tysiąc słów! Tu widać miłość!

Love me Paper pakamera.pl

Dla miłośników boho klimatu mamy kolejną propozycję z delikatnymi kwiatami w tyle. W tym zaproszeniu główną role odgrywa niecodzienna czcionka! Zaproszenia są bardzo kuszące! Projekt wykonała marka Love me Paper.

Design Your Wedding

Delikatne i romantyczne zaproszenia ślubne z z motywem niebieskich chabrów w roli głównej skradło nasze serca! Design Your Wedding tworzy ręcznie malowane zaproszenia ślubne składające się z trzech zachwycających kart.

boho design pakamera.pl

Zaproszenia w boho stylu to niekończący się hit corocznych wesel. Minimalistyczna grafika w połączeniu z zachwycającym ręcznie czerpanym papierze to perełka! boho design specjalizuje się w prostych i zapierających dech w piersiach zaproszeniach. Każdy chce je mieć!

Papel pakamera.pl

W poszukiwaniu naturalnych zielonych wzorów zaglądajcie do marki Papel, która oferuje ogromny wybór wzorów i każda przyszła panna młoda odnajdzie swój wymarzony. Co powiecie na motyw rustykalnego wianka połączony z ekologicznym papierem?

Voska Studio

W zestawieniu ulubionych marek, które tworzą piękne zaproszenia na ślub nie może zabraknąć marki Voska Studio, która tworzy nie tylko zaproszenia ale również botaniczne plakaty i dodatki.

Voska Studio pakamera.pl

Ostatnia inspiracja to bilet do nieba! Zaczynamy film pod tytułem Love Story! Kto uczestniczy w seansie? Nie zapomnijcie zabrać biletu wstępu od marki Voska Studio.

Alternatywą do klasycznych boho i rustykalnych zaproszeń są pięknie wykonane, piękne w swojej prostoście zaproszenia ażurowe od Cartalia. W końcu nie każde zaproszenie musi być obsypane kwiatami i sercami.