Lampiony jesienią

Lampiony to wyjątkowy element dekoracyjny, ponieważ może nie tylko ozdobić mieszkanie, ale także taras czy ogród. Dzięki lampionom wnętrze Twojego mieszkania będzie oświetlone ciepłym blaskiem. Tak prosty zabieg sprawi, że pomieszczenie nabierze większej aury tajemniczości i będzie doskonałym dodatkiem na jesienne wieczory.

MIA home passion/ Lampion Nolany

Jednym z małych zabiegów i zarazem nie należących do drogich jest kupienie świec, lampionów czy świeczników. Wraz ze zbliżającą się jesienią, będziemy coraz częściej spędzać czas w mieszkaniu, dlatego warto zadbać o to by wnętrze w którym spędzamy dużo czasu było przytulne. Warto zatem zadbać o odpowiedni nastrój w domu. Lampiony mogą występować w różnych formach od wiklinowych po szklane tak jak na zdjęciu poniżej. Szklana kula ze skórzanym uchwytem.

 

Mia Home Passion/ Lampion srebrny z uchwytem duży

Kolejny lampion wykonany z wikliny sprawdzi się zarówno w mieszkaniu jak i ogrodzie. Uchwyt wykonany z jutowego sznura, pozwoli bezpiecznie zawiesić lampion w wybranym miejscu nie tylko na ziemi.

Mia Home Passion/ Lampion Wiklinowy rozmiar M

Latarnie na schodach lub w pomieszczeniu gdzie najczęściej spędzamy czas w domu. To najlepsze miejsce by postawić wysoki lampion.  Najczęściej wybieranym kolorem jest kolor biały, ponieważ jest uniwersalny i pięknie odbija światło. Oryginalny lampion w formie prostopadłościanu od MIA home passion celowo mocno postarzany, otwierany od góry, może także posłużyć jako kwietnik.

Mia Home Passion/ Lampion Nolany rozmiar S

Kolejna propozycja od projektanta Home Design tym razem w kolorze czarny, to prosta zamiana świecy na światełka LED, które swoim blaskiem będą otulały przestrzeń Twojego mieszkania. Wystarczy, że postawisz lampion w przedpokoju lub na parapecie a zobaczysz jak dużą różnicę może dokonać tak niewielki element dekoracyjny.

Home Design/ Lampion dekoracyjny Aurora + Lampki LED 28cm

Ostatnia propozycja od projektanta Space Inside by Joanna to wspaniały przykład minimalistycznego designu. Unikatowy świecznik-lampion stanowi idealną  alternatywę, która odmieni Twoje wnętrze, nadając mu niespotykanego charakteru.  Solidnie wykonany stelaż czyni lampion odpornym na wiatr, dzięki czemu  może on służyć w domu jak i na zewnątrz.

Space Inside by Joanna/ Lampion Heaven