Jak zapakować prezent na Walentynki i jak go wręczyć?

Wybrałeś już prezent na walentynki, ale zastanawiasz się w jak sposób go wręczyć i jak  zapakować prezent, aby Twoja druga połówka była pozytywnie zaskoczona? Dla wszystkich zakochanych par, przedstawiamy najciekawsze pomysły jak zapakować prezent na Walentynki, aby sprawić swojej ukochanej, czy ukochanemu podwójną radość.

FOLLYGRAPH

Dobrym pomysłem jest zawsze własnoręczne pakowanie walentynkowych prezentów, dzięki czemu macie okazję pokazać, jak bardzo zależy wam na drugiej połówce i jak bardzo się dla niej staracie. Użyjcie do tego celu jakiegoś zaskakującego materiału, i zapakujcie prezenty na Walentynki w szary papier lub zamiast zwykłej wstążki użyjcie jedwabnej – Twoja ukochana będzie ją mogła później nosić jako ozdoba na głowie

LE BAISER

Zawsze dobrze sprawdzi się też elegancki papier do zapakowania prezentu – to doskonała okazja, aby wykorzystać te typowo walentynkowe, ozdobione serduszkami, amorkami i całuskami lub elegancki i złoty papier do pakowania prezentów. W ten sposób na pewno sprawicie radość obdarowywanemu. 

Wiewiorka i Spolka

Wręczanie prezentu na Walentynki z elementem zaskoczenia? Co powiecie na owinięcie kwiatów w zwykły szary papier tak, aby ukochana nie miała pojęcia, co jest w środku pakunku? Widok pięknego bukietu róż natychmiast wywoła uśmiech na twarzy każdej zakochanej dziewczyny. Element zaskoczenia zapewni wam też wykorzystanie do wręczenia prezentu osoby trzeciej, na przykład kolegi, listonosza, czy też pani z pobliskiego, osiedlowego sklepiku. Poproście ukochaną, aby po drodze do was, wstąpiła po niewielkie zakupy, gdzie czekać na nią będzie podarunek z liścikiem… Najlepiej w torbie na zakupy – trochę uśmiechu zawsze jest mile widziane!

ekodizajn

Walentynkowy prezent możecie też zostawić swojej miłości przy łóżku albo wręczyć go na koniec romantycznej kolacji. Tak naprawdę sposób wręczenia prezentu na Walentynki nie jest tak ważny, jak nasze intencje. Przede wszystkim liczy się przecież wasza miłość. Nie zapomnij dodać do niego miłosną kartkę, aby mogła ją zachować na zawsze.

Voska Studio

Mała podpowiedź: przy okazji Walentynek warto skorzystać z kwiatowej poczty – to naprawdę romantyczny sposób na wręczenie prezentu na Walentynki.