Wybierz ulubiony kubek

Kubek. Niby prosty, codzienny przedmiot, którego używamy kilka razy by wypić herbatę, sok czy ukochane kakao. Ale czy nie jest też tak, że kubek odzwierciedla nasz charakter, nasz nastrój, a czasem nawet hobby czy upodobania. Tym samym staje się częścią nas samych, tworząc z kawałka porcelany ukochaną rzecz. Zobaczcie jak cudowne kubki zaprojektowali polscy projektanci.

Kubek / Ja Cię Broszę

Postaw na kolor

Kubek z wytworną flamingową damą to propozycja od Ja Cię Broszę, do której ilustrację wykonała Agnieszka Matwiejszyn. Kotórz nie kocha flamingów. Wyobraźcie sobie poranną herbatę w tak kolorowym kubku w szary listopadowy dzień. Taki design poprawi nam nastrój i sprawi, że pogodnie spojrzymy w przyszłość.

Kubek / Ja Cię Broszę

Minimalizm dla florystów

My Mug Company proponuje coś dla koneserów minimalizmu i wielbicieli roślin zarazem. Ręcznie malowany kubek My Mug jest wykonany z wysokiej jakości, białej porcelany a na jego przedzie znajduje się rysunek Monstery – pięknej liściastej rośliny domowej. Dzięki temu, że to produkt hand made, każdy z kubków jest inny i niepowtarzalny.

Kubek / My Mug Company

Kubek z hasłem

Na polskim rynku, największą popularnością cieszą się kubki z pomysłem: hasło, powiedzenie, imię – wszystkie chwyty dozwolone! Oby było śmiesznie i przewrotnie. Nam do gustu przypadł kubek od Farrow Design, który pokochają wszystkie kociary. Jeśli jesteś właścicielką kota, a Twoją ulubioną czynnością jest poranne wylegiwanie się z pupilem w łóżku z kubkiem gorącej kawy to ten produkt jest właśnie dla Ciebie.

Kubek / Farrow Design

Kubek dla dwojga

Ta propozycja to ukłon w stronę duetów. Może być zakupiony na specjalną okazję typu urodziny, imieniny, rocznica. Dla ukochanego lub ukochanej. Takie kubki z ulubionym napojem mogą uprzyjemnić romantyczne wieczory czy wspólne obiadowanie. Takie zestawy kubków od Miamilu to również idealny pomysł na prezent ślubny dla przyszłych małżonków.

Kubek / Miamilu